دشت حر: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: در سالگرد زلزله استان کرمانشاه؛ هزار و ۷۰۰ واحد مسکن شهری و روستایی در شهرستان ثلاث باباجانی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان به زلزله زدگان تحویل می‌شود.

به گزارش دشت حر ، رضا قادری در این رابطه، بیان داشت: بازسازی ۳ هزار واحد مسکونی در شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی در استان کرمانشاه شامل هزار و ۵۰۰ باب مسکن شهری و هزار و ۵۰۰ باب مسکن روستایی به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان واگذار شده است که طبق برنامه ریزی‌ها در سالگرد زلزله؛ هزار و ۷۰۰ واحد مسکن شهری و روستایی به زلزله زدگان تحویل می‌شود.

قادری افزود: به منظور بازسازی واحد‌های مسکونی زلزله ‌زده در استان کرمانشاه، ستاد معین بنیاد مسکن در کردستان تشکیل و از همان روز‌های اول در منطقه مستقر شد تا کار بازسازی این مناطق را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان در پایان گفت: علاوه بر تشکیل ستاد معین، اکیپی از مهندسان و کارشناسان فنی شامل ۱۲۰ نفر به همراه اکیپ ماشین ‌آلات بنیاد این استان برای عملیات برآورد، ارزیابی و بازسازی واحد‌های مسکونی خسارت ‌دیده به کمک زلزله‌ زدگان اعزام شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۶

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب