توسط سپاه پاسداران ؛

دشت حر: در آستانه سال تحصیلی جدید،سپاه پاسداران با توزیع لوازم التحریر رایگان در میان دانش آموزان مناطق محروم شهرستان های اورامانات با هدف محرومیت زدایی پیشقدم شد.

به گزارش دشت حر ، کمک به دانش آموزان مناطق محروم از جمله اقدامات ارزشمندی است که هر ساله در آستانه سال تحصیلی به طرق گوناگون در نقاط مختلف کشور برگزار می شود.

از جمله اقدامات در این راستا،توزیع بسته های آموزشی شامل لوازم التحریر و  همچنین کیف و کفش رایگان در میان دانش آموزان این مناطق است که در آستانه سال تحصیلی سبب ایجاد انگیزه و شور و نشاط در میان آنان خواهد شد.

همچنین این اقدام،برنامه ای در مسیر محرومیت زدایی است که می تواند فرهنگ کمک به توسعه آموزش را نیز ترویج کند.

در این راستا به همت معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه،در آستانه سال تحصیلی جدید بسته های لوازم التحریر رایگان در میان دانش آموزان مناطق محروم و مرزی شد.

۱۰۰۰ بسته لوازم التحریر در میان دانش آموزان مناطق محروم شهرستان ثلاث باباجانی توزیع شد

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ثلاث باباجانی از توزیع بسته های حمایتی رایگان بین دانش آموزان در مناطق محروم این شهرستان در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.

سرهنگ خزایی اظهار داشت: این بسته ها شامل لوازم التحریر،کیف و … است که توسط چند اکیپ سپاه در روستاهای محروم شهرستان ثلاث باباجانی توزیع شد.

وی محرومیت زدایی  و ایجاد شور و نشاط در میان دانش آموزان مناطق محروم در آستانه سال تحصیلی را از اهداف اجرای این طرح عنوان کرد.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ثلاث باباجانی تصریح کرد: شناسایی دانش آموزان بی بضاعت نیز از اقدامات مهم در راستای اجرای این طرح بود که با تلاش نیروهای مهم این اقدام صورت گرفت.

s

توزیع بسته های لوازم التحریر رایگان میان دانش آموزان روستاهای محروم شهرستان روانسر

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان روانسر نیز اظهار داشت: در راستای اجرای طرح های محرومیت زدایی توسط سپاه پاسداران و در آستانه سال تحصیلی جدید،نسبت به توزیع بسته های دانش آموزی در بین روستاهای محروم این شهرستان اقدام شد.

سرهنگ علی اصغر اله دانه تصریح کرد: در مرحله اول ۱۰۰ بسته لوازم التحریر میان دانش آموزان کم بضاعت دهستان های بدر و دولت آباد توزیع شد.

وی همچنین از توزیع این بسته ها در میان دانش آموزان دهستان های زالوآب،‌حسن آباد،‌بخش شاهو و دیگر مناطق محروم شهرستان روانسر خبر داد.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان روانسر در پایان گفت: سپاه پاسداران یاری رساندن به مردم به ویژه در مناطق محروم را وظیفه خود می داند و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

r

توزیع بسته های لوازم التحریر رایگان در شهرستان جوانرود

مسئول فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه شهرستان جوانرود هم از توزیع بسته های اهدایی لوازم کمک آموزشی بین دانش آموزان محروم در روستاهای این شهرستان به همت معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه و سپاه ناحیه جوانرود خبر داد.

سجاد امیری تصریح کرد: این طرح با هدف محرومیت زدایی  و ایجاد عدالت آموزشی میان دانش آموزان در روستاهای محروم بخش کلاشی اجرا شد.

وی تصریح کرد: این طرح هر ساله در آستانه سال تحصیلی جدید در مناطق محروم شهرستان جوانرود اجرا می شود.

j

توزیع بسته های حمایتی در میان دانش آموزان شهرستان پاوه

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پاوه نیز از توزیع ۲۰۰ بسته لوازم التحریر در میان دانش آموزان مناطق محروم این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سعید بهشتی راد کمک در راستای محرومیت زدایی و ایجاد فرهنگ کمک در راستای توسعه آموزش را از اهداف اجرای این طرح عنوان کرد.

وی بسته های توزیع شده میان دانش آموزان را شامل کیف،دفتر و لوازم التحریر عنوان کرد و گفت: ایجاد شور و نشاط میان دانش آموزان مناطق محروم در نزد آنان ایجاد انگیزه خواهد کرد که باید این کار به طرق مختلف انجام گیرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۶/۲۶ - ۲۳:۲۲

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب