دشت حر: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی منطقه کرمانشاه، گفت: از زمان وقوع حادثه زلزله ۲۱ آبان امسال در غرب استان، تاکنون توزیع فرآورده های نفتی در این مناطق به مرز ۱۵۰ میلیون لیتر رسیده است.

به گزارش دشت حر ، مرادحاصل مرادی در این خصوص، گفت: در این بازه زمانی ۴۰ میلیون لیتر بنزین، ۴۵ میلیون لیتر نفت سفید و ۶۵ میلیون لیتر نفت گاز در شهرستان های آسیب دیده از زلزله توزیع شده است.
مرادی تصریح کرد: با توجه به کاهش محسوس دمای هوا در استان، ارسال سوخت به مجاری عرضه و همچنین توزیع نفت سفید بین خانوارهای مناطق زلزله زده به طور مداوم در حال انجام است.
وی با بیان اینکه تأمین سوخت شهرهای زلزله ‌زده نیز با استفاده از دفترچه ‌های هلال ‌احمر تأمین می‌شود، اظهار کرد: در شهرستان‌های زلزله ‌زده حدود ۱۱۳ فروشندگی انجام ذخیره ‌سازی، تأمین و توزیع سوخت نفت سفید گرمایش زلزله‌ زده‌ها را عهده‌ دار هستند.
مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه در پایان با اشاره به اینکه با توجه به میزان موجودی سوخت استان، شهروندان هیچ گونه نگرانی در راستای تأمین سوخت نداشته باشند، گفت: با توجه به اطلاعات هواشناسی، از قبل پیش‌ بینی و تمهیدات لازم برای ارسال سوخت موردنیاز مجاری عرضه در استان اتخاذ شده است.
زمین لرزه ۷٫۳ ریشتری ۲۱ آبان در ۱۱ کیلومتری بخش ازگله در شهرستان ثلاث باباجانی و ۳۲ کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه ۶۲۰ کشته و ۱۲ هزار و ۳۸۶ مصدوم داشته است.
این زلزله به ۱۰ شهرستان و یک هزار و ۹۳۰ روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد و براساس ارزیابی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بیش از ۱۰۰ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی آسیب کلی و جزئی دیده اند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۷

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب