دادستان عمومی و انقلاب پاوه:

دشت حر: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاوه گفت: در راستای مبارزه با پدیده شوم قاچاق، ۲۵ دستگاه خودروی تویوتا در این شهرستان توقیف شد.

به گزارش دشت حر ، ابراهیم شریفی در این رابطه اظهار داشت: این خودروها که موجب مشکلات متعددی برای شهرستان پاوه در بخشهای مختلف شده بودند، براساس مصوبه شورای تأمین و با دستور قضایی توسط نیروی انتظامی توقیف شدند.
وی تصریح کرد: این خودروها علاوه بر حمل قاچاق و ضربه بر تولیدات داخلی، موجب بروز مشکلاتی در ناوگان حمل و نقل شهرستان و سلب آرامش و آسایش شهروندان شده بودند.
شریفی افزود: تعدادی از این خودروها علاوه بر تخلفات فوق به لحاظ شماره شهربانی، سند و حتی نوع اتاق خودرو مشکل داشته و از شماره و اتاق های خودروهای دیگری استفاده کرده اند.
ابراهیم شریفی ادامه داد: برخی از این خودروها نیز خیلی وقت پیش باید جزو خودروهای فرسوده قرار می گرفتند که این افراد با استفاده آنها باعث نا امنی برای دیگر خودروها و حتی عابرین شده بودند.
وی اضافه کرد: با صاحبان متخلف خودروها به طور قطع بر اساس قانون برخورد خواهد شد و خودروهایی که مشکلات قانونی به لحاظ مالکیت و موارد فنی نداشته باشند با اخذ تعهد لازم به صاحبان آنان تحویل خواهد شد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاوه در پایان با قدردانی از زحمات فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی این شهرستان، گفت: قاچاقچیان و افراد متخلف آگاه باشند که این شهرستان برای آنان بسیار نا امن است و با شدت و قاطعیت با مخلان نظم و امنیت و اقتصاد برخورد قاطع خواهد شد.

منبع:irna
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۱:۱۹

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب