امام جمعه ثلاث باباجانی در شورای اداری:

دشت حر: ماموستا ملا احمد شیخی امام جمعه ثلاث باباجانی در شورای اداری شهرستان ثلاث باباجانی که با حضور نماینده ویژه رئیس جمهور برگزار شد، گفت:‌ ما یک گلایه داریم و آن هم این است که اکثر مسئولین کشور در سفر خود به مناطق زلزله زده به سرپل ذهاب می روند در حالی که مرکز زلزله ثلاث باباجانی بوده و به این شهرستان سفر نمی کنند.

به گزارش دشت حر ، جلسه شورای اداری شهرستان های ثلاث باباجانی و جوانرود در فرمانداری ثلاث باباجانی با حضور نماینده ویژه رئیس جمهور برگزار شد.

در این جلسه امام جمعه ثلاث باباجانی با تقدیر و تشکر از حضار و مهمانان گرامی، اظهار داشت:‌ ما بعد از زلزله شاهد حضور مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و وزیر و وزرا بودیم.

ملا احمد شیخی افزود:‌ همچنین مدیران کل استان و در راس آنها؛ استاندار محترم کرمانشاه که الحق و انصاف پای کار است تلاش ها و کوشش های فراوانی کرده اند.

ماموستا شیخی بیان داشت:‌ خوشبختانه مهندس بازوند یک استاندار به تمام معنا توانمند است و عملکرد طلایی ایشان نام وی را در تاریخ کرمانشاه برای همیشه ماندگار خواهد کرد.

این روحانی اهل سنت با اشاره به هجوم و سیل کمک های مردمی و دولت به منطقه زلزله زده اهل سنت شهرستان ثلاث باباجانی، اظهار داشت:‌ حرکت مردم و دولت باعث وحدت بیشتر در میان مردم شد.

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت:‌ همه در زلزله آمدند و حضور آنان مایه دلگرمی بوده است.

ملا احمد شیخی در ادامه با ابراز گلایه از عملکرد برخی از مسئولین کشوری، عنوان کرد:‌ ما یک گلایه داریم  و آن هم این است که اکثر مسئولین کشور در سفر خود به مناطق زلزله زده به سرپل ذهاب می روند در حالی که مرکز زلزله ثلاث باباجانی بوده است و به این شهرستان سفر نمی کنند.

ماموستا شیخی در پایان خاطرنشان ساخت:‌ این گلایه فقط در مسئولین کشوری خلاصه نمی شود بلکه از خیرین هم گلایه داریم چرا که ثلاث باباجانی را فراموش کرده اند و همه ی خیرین به سمت سرپل ذهاب می روند و ثلاث باباجانی با اینکه مرکز زلزله بوده است و خسارات فراوانی را متحمل شده است را به فراموشی سپرده اند و این در حالی است که محرومیت ثلاث باباجانی بسیار بسیار بیشتر از بقیه شهرستان های زلزله زده استان کرمانشاه است.

در ادامه امام جمعه شهرستان جوانرود هم در سخنانی کوتاه برای رهبری،‌ دولت و مردم دعای خیر کرد.

ماموستا فخری گفت:‌ ما علما بیشترین کاری که از دستمان بر می آید دعای خیر است و امورات اداری دست دوستان عزیز دولت است که ما آرزوی موفقیت برای آنها داریم و امیدواریم آنها هم؛ پاسخ وفاداری مردم به نظام و انقلاب را بدهند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۷:۲۳

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب