آغاز سال تحصیلی جدید ؛

دشت حر: امروز چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه مراسم نواخته شدن زنگ شکوفه ها در مدارس ثلاث باباجانی برگزار و دانش آموزان کلاس اولی آغاز سال تحصیلی را جشن گرفتند.

به گزارش دشت حر ، مراسم جشن شکوفه ها در شهرستان ثلاث باباجانی امروز با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان در محل دبستان سیدالشهداء و محمد الدره برگزار شد. 

در این مراسم مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در سخنانی ضمن خیر مقدم به دانش آموزان و اولیای آنان سال تحصیلی جدید و آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت و برای همه دانش آموزان در این سال جدید تحصیلی آرزوی موفقیت کرد.

m2

محمدی پور خاطر نشان کرد: برپایی جشن شکوفه‌ها با حضور دانش‌ آموزان و والدین کمک بسیار مناسبی برای کاهش اضطراب دانش‌ آموزان از فضای مدرسه دارد.

وی ادامه داد: حضور والدین در این مراسم با کاهش دلهره دانش‌ آموزان موجب می‌شود‌ تا در این ساعات ویژه خاطرات زیبایی را همراه بچه‌ها ثبت کنند.

m3

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در پایان گفت: سال تحصیلی جدید از شنبه سوم مهر ماه برای تمام مقاطع تحصیلی آغاز می شود.

لازم به ذکر می باشد در سال تحصیلی جدید یک میلیون و ۴۰۰ هزار دانش آموز اول ابتدایی و ۷۵۰ هزار پیش دبستانی در مدارس سراسر کشور در جشن شکوفه ها شرکت کردند.

m4

 

m5

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۰


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب