آوای دشـــت حُـــر : جلسه توجیهی مسئولین ستادهای تبلیغاتی داوطلبان انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی تشکیل شد . به گزارش آوای دشـــت حُـــر جلسه توجیهی مسئولین ستادهای تبلیغاتی داوطلبان انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی با ریاست علی گروسی فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان ثلاث باباجانی تشکیل شد . در این جلسه فرماندار با اشاره به اهمیت برگزاری […]

f

آوای دشـــت حُـــر : جلسه توجیهی مسئولین ستادهای تبلیغاتی داوطلبان انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی تشکیل شد .

به گزارش آوای دشـــت حُـــر جلسه توجیهی مسئولین ستادهای تبلیغاتی داوطلبان انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی با ریاست علی گروسی فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان ثلاث باباجانی تشکیل شد .

در این جلسه فرماندار با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات صحیح و ایجاد شور انتخاباتی  در تبلیغات های داوطلبان خواستار رعایت قوانین تبلیغاتی شد .

گروسی در این جلسه عنوان کرد :

حفظ آرامش ، پرهیز از تخریب و توهین به سایر داوطلبان ،جلوگیری از کارناوال های تبلیغاتی ، رعایت اصول قانونی در نصب بنر ، پوستر و توزیع بروشورهای تبلیغاتی ، اعلام به موقع برگزاری جلسات و نسشت های تبلیغاتی داوطلبان  ،  همکاری با نیروهای نظامی و انتظامی و از طرفداران کاندیداها برای رعایت اخلاق انتخاباتی دعوت و از آنها خواست که از  بلندگوها برای تبلیغات خارج از ستاد استفاده نکنند.

گروسی ریس ستاد انتخابات شهرستان در ادامه بر حضور حداکثری و گسترده مردم در انتخابات هفتم اسفند تاکید کرد و افزود: حضور گسترده در انتخابات آبروی نظام و کشور است و هرچه حضور مردم در پای صندوق های بیشتر باشد دشمنان مایوس تر و دوستان انقلاب امیدوارتر خواهند شد.

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۱۱/۲۹ - ۱۹:۲۰


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب