به گزارش دشت حر؛

دشت حر: جلسه ستاد اوقات فراغت شهرستان ثلاث باباجانی با حضور معاون فرماندار و دیگر اعضاء این ستاد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش دشت حر ، معاون فرماندار در این جلسه گفت: برنامه ریزی و هزینه کردن در خصوص اوقات فراغت نوجوانان و جوانان نوعی سرمایه گذاری است.
حجت الله امیری با اشاره به اینکه برگزاری کلاس های اوقات فراغت به رشد اجتماعی و فکری کودکان و نوجوانان کمک بسزایی می کند، افزود: اوقات فراغت یکی از مسائل مهم نوجوانان و جوانان است که شناخت نیازمندی ها، رفع احتیاجات و برنامه ریزی صحیح در این حوزه موجب بروز استعدادها و خلاقیت ها و ایجاد نوآوری در بین نوجوانان و جوانان می شود.


در ادامه این جلسه مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی نیز خواستار برنامه ریزی صحیح و درست در ستاد اوقات فراغت شد.
محمدی پور  هدف از تعیین کمیته‌ ها را ساماندهی اوقات فراغت خواند و بیان داشت: هدف از تشکیل کمیته  ‌ها این است که متناسب با مأموریت ستاد و اولویت‌ های نهادهای مختلف بتوانیم فعالیت ‌ها را ساماندهی و به صورت مدوّن و با برنامه‌ به کارها رسیدگی نماییم.

وی با بیان اینکه ظرفیت خوبی در شهرستان وجود دارد، ابراز امیدواری کرد که در پرتوی یک برنامه مشترک و هماهنگ می‌توان برنامه ریزی خوبی برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و آسایش خاطری برای خانواده ها ایجاد کرد.
مدیر آموزش و پرورش ثلاث باباجانی تاکید کرد: دستگاههای اجرایی شهرستان امکانات لازم را در اختیار ستاد اوقات فراغت قرار دهند تا شاهد ارائه بهترین خدمات به نوجوانان و جوانان عزیز باشیم.
در ادامه این جلسه؛ اعضاء ستاد برنامه های ارائه شده به ستاد را پیرامون اوقات فراغت تابستان دانش آموزان و جوانان مورد بررسی قرار دادند و مواردی به تصویب اعضاء رسید.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۲۰:۰۳

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب