با موضوع محیط زیست

دشت حر:جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان ثلاث باباجانی با حضور فرماندار،اعضای ستاد بحران و انجمن حامیان ژینگه سبز،در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دشت حر،در این جلسه علی گروسی فرماندار ثلاث باباجانی ضمن تبریک هفته معلم به موضوع کوله بری و بازاچه مرزی اشاره کرد و از مسئولین ادارات و مردم شهرستان خواست که با فرمانداری همکاری کنند تا مرز به صورت اصولی مدیریت و ساماندهی شود.

ولی رستمی نیز به عنوان نماینده انجمن مردم نهاد حامیان ژینگه در این جلسه به بحثهای زیست محیطی شهرستان پرداخت و محیط زیست را خانه همه مردم توصیف کرد و زیبایی جامعه را مستلزم محیطی پاک دانست.

وی با اشاره به مرکز دفن زباله در بیرون شهر (منطقه حافظ) تاکید کرد که شهرداری بایستی منطقه ای را که به عنوان مرکز دفن زباله های شهری انتخاب کرده است ساماندهی و جای مربوطه را هر چند وقت یک بار پاکسازی و زباله های انباشته شده را بصورت استاندارد دفن کنند.

02

 رستمی همچنین پیشنهاداتی به اداره منابع طبیعی شهرستان ارائه داد و بیان کرد:به یمن نزولات آسمانی امسال میزان رشد گیاهان زیاده بوده و این شاید خطری جدی برای مناطقی باشد که در فصل گرما به دلایل گوناگون طعمه حریق میشوند و به بکارگیری چند نفر و آموزش آنها با اصول استاندارد اتفاء حریق را موثر دانست.

ایشان همچنین به شکارهای وسیع و غیرقانونی افرادی که به بهانه های گوناگون سعی در نابودی حیات وحش این شهرستان دارند انتقاد کرد و خواستار این شد که با افراد متخلف در این زمینه برخورد قاطعانه شود.

و در پایان گروسی فرماندار ثلاث باباجانی نیز گفت:تمام ادارات مربوطه در شرایط بحرانی نهایت همکاری با انجمن مردم نهاد حامیان ژینگه را داشته باشند.

مسائل زیست محیطی و راهکارهای موثر در پیشگری از آسیب رسانی به محیط زیست از  موارد  مهم مورد بحث در این جلسه بود.

در این جلسه از انجمن حامیان ژینگه شهرستان ثلاث باباجانی تقدیر بعمل آمد.

 

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۹:۴۱


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب