به گزارش دشت حر ؛

دشت حر : جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان ثلاث باباجانی به ریاست فرماندار و با حضور اعضای ستاد، جهت مقابله با حوادث احتمالی برگزار شد.

به گزارش دشت حر ، اکبری فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در این جلسه با اشاره به اهمیت پیشگیری در بحث مدیریت بحران، اظهار داشت: در بحث مدیریت بحران مهم ترین عامل پیشگیری است و سرمایه گذاری در مقوله پیشگیری از آثار بلایای طبیعی در مقابل هزینه هایی که در اثر وقوع آن بر ما تحمیل می شود بسیار ناچیز است و به همین دلیل این موضوع از اهمیت خاصی برخوردار است و همه دستگاههای اجرایی می بایست در بحث مدیریت بحران حضور پررنگی داشته باشند.

وی با بیان اینکه امکانات دستگاههای شهرستان محدود است، افزود: همه دستگاه های اجرایی می بایست از قبل برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی کنند و با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند.

اکبری در ادامه با اشاره به لزوم آمادگی کامل نیروها، تجهیزات و امکانات ادارات بویژه ادارات خدمات رسان، بر برگزاری جلسات و همایش های آموزشی، راه اندازی تیم های داوطلب امداد و نجات، آگاه سازی و آموزش شوراها و دهیاران و انجام اقدامات پیشگیرانه در سطح شهرستان ثلاث باباجانی تاکید کرد.


فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در پایان گفت: برداشت غیر اصولی از معادن در حاشیه راه های اصلی باعث ریزش و احتمالا در تردد مشکلاتی ایجاد نماید، پس باید بصورت کارشناسی و اصولی در این موضوع چاره اندیشی شود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۰۱ - ۱۷:۱۸


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب