به گزارش دشت حر ؛

دشت حر: جلسه شورای فرهنگ عمومی در شهرستان ثلاث باباجانی با حضور امام جمعه،معاون فرماندار،مسئولین شهرستان و با محوریت هفته کتاب و کتابخوانی برگزار شد.

به گزارش دشت حر ، محمودی معاون فرماندار در این جلسه اظهار داشت: ترویج فرهنگ بایستی با احساس مسئولیت و وظیفه شناسی بیش از بیش در دستور کار کلیه مسئولین به خصوص دستگاه های متولی امر فرهنگ باشد.

وی تصریح کرد: انتظار می رود خروجی جلسات شورای فرهنگ عمومی طوری باشد که ما در جامعه آثار و برکات آن را در کاهش آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از معضلات شاهد باشیم.

محمودی خاطرنشان کرد: فرهنگ عمومی در واقع سنگ بنای فرهنگ هر جامعه بوده و زیربنای همه ی فعالیت های اقتصادی،تجاری و سیاسی در کشور محسوب می شود.

k2

معاون فرماندار در ادامه بر اجرای کامل برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در شهرستان تاکید کرد.

ماموستا ملا احمد شیخی امام جمعه شهرستان نیز در این جلسه به لزوم فراگیر شدن فرهنگ کتابخوانی اشاره کرد و گفت: اجرای ایستگاه مطالعه در اماکن عمومی ضروریست.

ماموستا شیخی تصریح کرد: ما باید تمام تلاش خود را بکار بگیریم که شرایط مطالعه فراهم گردد.

حبیبی شهردار تازه آباد ثلاث باباجانی هم در این جلسه به تشریح فعالیت های انجام گرفته در هفته کتاب و کتابخوانی از جمله توزیع کتاب رایگان،حمایت از ناشران شهرستان در جهت انتشار کتب آنان و… اشاره کرد و نیز از توزیع کتاب رایگان در سطح مدارس و امکان عمومی خبر داد.

k02

ایجاد ایستگاه کتاب،برگزاری نمایشگاه کتاب و توزیع کتاب رایگان از مصوباتی بود که به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در این جلسه به تصویب اعضا رسید.

لازم به ذکر است در این جلسه،سالخورده مدیر کتابخانه های شهرستان ثلاث باباجانی گزارشی از برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی و نیز اقدامات صورت گرفته در شهرستان را ارائه نمود.

k3

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۰


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب