به گزارش دشت حر؛

دشت حر: جلسه کارگروه اشتغال به ریاست صادق خدادادی فرماندار شهرستان و با حضور اعضا در ثلاث باباجانی برگزار شد.

به گزارش دشت حر ، فرماندار ثلاث باباجانی در این جلسه بیان داشت: اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان مشاور؛ مردم را برای ثبت نام  در سامانه کارا هدایت کنند.

صادق خدادادی تصریح کرد: ۱۲ طرح به مبلغ سه میلیارد و دویست میلیون تومان  در قالب اشتغال روستایی و عشایری و اشتغال فراگیر جهت عقد قرارداد به بانک عامل معرفی شده اند.

وی در بخش دیگری از سخنانش از تعدادی از اعضای کمیته اشتغال و سرمایه‌گذاری خواست شخصا به بانک های عامل مراجعه و نسبت به رفع نقص پرونده‌ های مشکل دار اقدام نمایند.

خدادادی همچنین در این راستا از روسای بانکهای عامل و کارشناسان آنان که وظیفه بررسی پرونده و تعیین نوع و میزان ارزش وثیقه متقاضیان را دارند خواست در بحث أخذ وثیقه از مراجعین سلیقه ای عمل نکنند.

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی اظهار کرد: طرح اشتغال روستایی و فراگیر یکی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در راستای ایجاد اشتغال است و در این خصوص؛ هرگونه کم کاری را نمی پذیرم و مسئولین وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهند.

در ادامه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ثلاث باباجانی هم به عنوان دبیر کار گروه اشتغال و سرمایه گزاری در این جلسه بیان کرد: بنده و کارشناسان  این اداره روزانه به صورت ویژه  به منظور تحقق این امر در شهرستان پرونده های متقاضیان را رصد میکنیم.

صوفی تصریح نمود: طرح های درخواستی که برای عقد قرارداد به بانک رفته اند؛ شامل رفاهی، گردشگری، گوسفند داشتی، بوجاری و اصلاح بذر، پرواربندی گوسفند، پرورش گاو، ۳ طرح پرورش و نگهداری  زنبور عسل و ۳ طرح گاوداری و گاوداری شیری است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ثلاث باباجانی همچنین در این جلسه گزارشی از آخرین اقدامات و پیگیری های انجام گرفته مصوبات جلسه قبل این کار گروه را تشریح کرد.

لازم به ذکر است که در این جلسه با تاکید فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی سه نفر از متقاضیان طرح های اشتغال روستایی در جلسه حضور پیدا کردند و برای تسهیل روند دریافت و تامین اعتبار این طرح ها؛ طی تماس هایی با مدیران عامل بانک ها، بررسی و رایزنی شد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۸:۲۷

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب