به گزارش دشت حر ؛

دشت حر: جلسه کارگروه بهداشت شهرستان ثلاث باباجانی با محوریت بررسی مشکلات بهداشتی شهری روستایی با حضور مسئولین در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش دشت حر ، در این جلسه اکبری سرپرست فرمانداری ثلاث باباجانی طی سخنانی مسایل و مشکلات بهداشتی را در شهرها و روستاها مطرح و اعلام داشت: با توجه به پتانسیل ها و امکانات بالقوه موجود،کلیه مسئولین تلاش نمایند سطح بهداشت در ابعاد مختلف آن در منطقه ارتقاء یابد و به مطلوبیت لازم برسد.

ka02

در ادامه این جلسه،بهرامی سرپرست مرکز بهداشت شهرستان ثلاث باباجانی هم گزارشی از اقدامات شبکه بهداشت و درمان شهرستان را در راستای شناسایی مشکلات و پیگیری آنها با عنوان مشکلات بهداشتی شهری و روستایی ارائه نمود و اظهار داشت: موضوع بهداشت بسیار مهم و حیاتی می باشد،بنابراین نیازمند همت و پیگیری بیشتری از سوی مسئولین شهرستان است.

ka03

در پایان این جلسه مصوباتی از قبیل،کنترل ناقلین بیماری سگ های ولگرد،ساماندهی وضعیت مرغ زنده،جمع آوری مناسب فضولات و زباله های حیوانات روستایی،بهسازی مخازن و منابع آب روستایی،تشکیل اکیپ های مشترک بازرسی در راستای ارتقاء سطح بهداشتی شهرستان به تصویب رسید.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۸/۰۴ - ۲۱:۲۷

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب