به گزارش دشت حر ؛

دشت حر: جلسه کمیته اشتغال شهرستان ثلاث باباجانی به ریاست اکبری سرپرست فرمانداری و با محوریت اقتصاد مقاومتی برگزار شد.

به گزارش دشت حر ، در این جلسه اکبری سرپرست فرمانداری ثلاث باباجانی بیان کرد: مردم ما شایستگی هرگونه خدمتی را دارند و در جهت تلاش برای رفع مشکلات مردم آن گونه که  در شعار سال ۹۵ دغدغه مقام معظم رهبری در این زمینه را نیز نشان می‌دهد باید تلاش نمایم.

وی تصریح کرد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی،مردم نیز باید در تمام شئون زندگی خود تمام مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی را مدنظر قرار دهند.

kj2

اکبری در ادامه به ظرفیت های شهرستان برای برند سازی و صادرات در سطح وسیع از جمله به توت فرنگی،سیب درختی،گوشت قرمز،زیتون و از همه مهم تر به تولید عسل با توجه به شرایط جغرافیایی خوب شهرستان اشاره کرد و گفت: شرایط تولید عسل در شهرستان ثلاث باباجانی مهیاست و میتوان با برند سازی نقش مهمی در اشتغال شهرستان فراهم کرد.

سرهنگ خزایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ثلاث باباجانی نیز به تعریف اقتصاد مقاومتی و خلاصه ای از اقدامات انجام شده در این حوزه پرداخت.

kj3

وی اظهار داشت: اتاق های فکر اقتصاد مقاومتی تشکیل شده و توانایی و پتانسیل های شهرستان شناسایی و بسیج سازندگی آمادگی پرداخت تسهیلات برای برند سازی این  محصولات را دارد.

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت ثلاث باباجانی هم خلاصه ای از آخرین وضعیت واحدهای صنفی که بیشتر در قسمت توزیعی و پخش فعال هستند ارائه کرد.

غفوری از آمادگی شرکت های صنعتی برای واگذاری زمین به واحدهای صنعتی با قیمت مناسب خبر داد.

kj4

در ادامه این جلسه مدیر جهاد کشاورزی ثلاث باباجانی نیز از افزایش ۴۰ درصدی تولید گندم در شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد.

ویسی اظهار داشت: میتوان با توسعه  محصولات باغی از جمله  سیب ارگانیک تحول خوبی در این زمینه در شهرستان فراهم کرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۷/۰۷ - ۲۱:۵۹


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب