آوای دشـــت حُـــر : جمعی از ائمه جمعه اهل سنت استان کرمانشاه مردم را به شرکت گسترده و پرشور در انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری دعوت کردند  این افراد اشاره به شرایط حساس کنونی منطقه، مشارکت مردم در انتخابات را ضروری عنوان کردند. امام جمعه اهل تسنن سرپل ذهاب با بیان اینکه مردم […]

2020

آوای دشـــت حُـــر : جمعی از ائمه جمعه اهل سنت استان کرمانشاه مردم را به شرکت گسترده و پرشور در انتخابات مجالس شورای اسلامی و خبرگان رهبری دعوت کردند

 این افراد اشاره به شرایط حساس کنونی منطقه، مشارکت مردم در انتخابات را ضروری عنوان کردند.
امام جمعه اهل تسنن سرپل ذهاب با بیان اینکه مردم باید در این انتخابات حضوری پررنگ داشته باشند گفت: ما مدیون خون شهدا هستیم و این دین را می توانیم با حضور در انتخابات ادا کنیم.
ملا رشید ثنایی انتخابات پیش رو را در شرایط کنونی برای کشور مهم ارزیابی کرد و گفت: مردم باید در این انتخابات حضوری فعال داشته باشند تا دشمنان را مایوس کنند.
امام جمعه اهل تسنن سرپل ذهاب ادامه داد: حضور در انتخابات مصداق عینی ایستادگی در برابر دشمن و انجام واجبات دینی است.

** مردم پشتیبان انقلاب هستند
امام جمعه ثلاث باباجانی نیز بر اهمیت حضور مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: همان طور که در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن ماه دیدیم مردم ما همواره در تمامی صحنه ها پشتوانه انقلاب هستند و در انتخابات هفتم اسفند ماه امسال نیز حماسه آفرینی می کنند.
ملا احمد شیخی تاکید کرد: حضور مردم در انتخابات به خاطر شخص خاصی نیست بلکه برای پشتیبانی از انقلاب و مقابله با دشمن است.
وی معتقد است که مردم جمهوری اسلامی ایران به مرحله ای از شعور اجتماعی رسیده اند که به صورت خودجوش در پای صندوق های رای حاضر می شوند.

**حضور مردم چشم دشمن را کور می کند
امام جمعه نوسود هم معتقد است که حضور مردم در پای صندوق های رای چشم دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را کور می کند.
ملا حسین عینی انتخابات را یک موضوع پراهمیت ملی و منطقه ای دانست و گفت: مردم باید پای صندوق های رای بروند و در تعیین سرنوشت کشور خود سهیم باشند.
وی افزود: دشمنان ما امروز از تمامی تجهیزات خود استفاده می کنند تا مانع حضور مردم در انتخابات شوند.
امام جمعه نوسود اضافه کرد: مردم ما همچون دوره های گذشته در انتخابات مجالس شورای اسلامی خبرگان رهبری حضوری پررنگ خواهند داشت و در مقابل توطئه های دشمن می ایستند.
ماموستا عینی، حضور گسترده مردم در انتخابات را نشانه محبوبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در میان مردم دانست.
انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای هشت کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی و دو کرسی در مجلس خبرگان رهبری است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۱۱/۲۵ - ۱۶:۰۷


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب