رییس دادگستری جوانرود:

دشت حر: رییس دادگستری شهرستان جوانرود گفت: با وجود تبلیغات رسانه های معاند، جوانرود یکی از امن ترین شهرستان های کشور است و آمار و عملکرد ورودی پرونده و اسناد نیروی انتظامی و دادگستری موید این قضیه است.

به گزارش دشت حر ، حاجی مراد خسرو آبادی در این خصوص بیان داشت: کسانی که در گذشته موجب اخلال در نظم جامعه را فراهم می کردند با آنان برخورد قاطع صورت گرفته و از شهرستان تبعید و بیرون رانده شده اند.
خسرو آبادی افزود: کسانی که وسوسه اختلال در نظم جامعه را داشته باشند دستگاه قضایی با قاطعیت با آنها برخورد خواهد کرد.
وی به افزایش ۲۰ درصدی پرونده های حقوقی نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: ورودی سال گذشته ۱۲ هزار پرونده بوده که سه هزار و ۵۰۰ پرونده مربوط به دادسرا، چهار هزار مربوط به دادگاه و بیش از چهار هزار پرونده دیگر نیز مربوط به شورای حل اختلاف بوده است.
رییس دادگستری شهرستان جوانرود از کاهش چشمگیر پرونده های خشن خبر داد و بیان کرد: این میسر نبوده جز در سایه فرهنگ مردم، همکاری مجموعه دستگاه قضایی و شورای تامین بوده است.
حاجی مراد خسرو آبادی اظهار داشت: بیشتر پرونده های شهرستان جوانرود مربوط به اختلافات ملکی، معاملاتی و خانوادگی است.
خسرو آبادی خاطرنشان کرد: زمان رسیدگی به پرونده های قضایی در این شهرستان با وجود حجم زیادی از پرونده ها در دادگاه حقوقی کمتر از یک ماه و در دادگاه جزایی به کمتر از ۲۰ روز رسیده است.
رییس دادگستری شهرستان جوانرود در پایان گفت: دادگستری جوانرود یکی از موفق ترین دادگستری ها در کاهش اطاله دادرسی بوده است.

منبع:irna

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۰:۲۲


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب