مدیرکل دفتر امور روستاییان و شوراهای استانداری:

دشت حر : علی گروسی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گفت: حسابرسی از دهیاری های استان کرمانشاه بزودی آغاز خواهد شد و شهرستان های ثلاث باباجانی و کنگاور به عنوان اولین شهرستان هایی هستند که کار حسابرسی از آنها کلید می خورد.

به گزارش دشت حر ، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در جلسه ای که با حضور مسئولین امور مالی دهیاری های استان کرمانشاه برگزار گردید،ضمن تبریک هفته وحدت و همچنین میلاد حضرت رسول اکرم (ص) به بررسی راهکارهایی جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به دهیاران و روستاییان پرداخت.

علی گروسی ضمن تشکر از همکاری مسئولان امور مالی دهیاری ها در طرح بیمه روستاییان استان کرمانشاه،مسئولان امور مالی را از حلقه های واسط دولت و روستاییان خواند که قرار است در طرح های سال آتی بیمه حوادث روستاییان و بیمه تکمیلی دهیاران نقش موثر خود را بار دیگر اثبات نمایند.

از دیگر مباحث این جلسه،تاکید مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری بر نظارت هرچه بیشتر مسئولان امور مالی بر هزینه کرد  اعتباراتی که به حساب دهیاری های استان واریز میگردد بود.

گروسی با اعلام اینکه حسابرسی از دهیاری های استان کرمانشاه از سال ۹۲ تا سال ۹۴ بزودی آغاز خواهد شد از شهرستان های ثلاث باباجانی و کنگاور به عنوان اولین شهرستان هایی که کار حسابرسی از آنها کلید می خورد نام برد.

در پایان این جلسه تعدادی از مسئولان امور مالی به نمایندگی از سایر اعضا به بیان مشکلات و پیشنهادات خود در خصوص خدمت رسانی هر چه بیشتر به دهیاری های استان پرداختند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۹/۲۷ - ۲۳:۰۸

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب