فرماندار ثلاث باباجانی:

دشت حر: فرماندار شهرستان ثلاث ‌باباجانی گفت: برای رفع کم آبی و تامین آب شرب پایدار شهرهای تازه‌آباد و میرآباد این شهرستان؛ حفر ۲ حلقه چاه ضروری است.

به گزارش دشت حر؛ یدالله شکری در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان کرمانشاه که در فرمانداری شهرستان پاوه برگزار شد، بیان داشت: اجرای خط  دوم «میرهومر» برای تقویت شهر تازه آباد و روستاهای طول خط از دیگر پروژه هایی است که باید در دستور کار قرار گیرد.

شکری تصریح کرد: زیرپوشش قرار گرفتن ۲۱ روستای بخش مرکزی، هفت روستای بخش زمکان و ۱۸ روستای بخش ازگله از دیگر مشکلاتی است که روستاهای این شهرستان با آن مواجه هستند.

وی همچنین بر رفع مشکلات حقوقی خط انتقال آب روستای قلقله ، تامین آب شرب روستاهای چم زرشک علیا و سفلی و اسپری و آبرسانی به روستاهای جابجا شده بعد از زلزله تاکید کرد.

شکری اظهار داشت: ۱۷ روستای بخش ازگله به صورت سیار آبرسانی می‌شود که جوابگو نیست و باید تقویت شود.

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در پایان گفت: رفع مشکل قطعی برق مجتمع مامیشان، اخذ انشعاب از مخزن بمو به سمت مخزن صیدخان در شهر ازگله، ارتقا ایستگاه پمپاز مجتمع مامیشان از ۱۴ لیتر به ۲۵ لیتر در ثانیه، اجرای شبکه توزیع در شهر ازگله و استقرار نمایندگی آبفا در این شهر و آبرسانی به هشت روستای بخش ازگله از مهمترین مطالبات مردم این بخش است.

لازم به ذکر می باشد که شهرستان ثلاث باباجانی حدود ۳۶ هزار نفر جمعیت دارد و دارای سه بخش مرکزی، ازگله و زمکان با ۲۰۹ روستاست که ۱۶۷ روستای آن دارای سکنه است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۴:۴۰

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب