نماینده مردم اورامانات مطرح کرد:

دشت حر: نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه کشاورزی کرمانشاه علی رغم ظرفیت های گسترده وضعیت مساعدی نداشته و نیازمند توجه جدی از سوی دولت است.

به گزارش دشت حر ، شهاب نادری روز  پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه که با حضور حجتی وزیر جهاد کشاورزی در محل استانداری کرمانشاه برگزار شد،به بیان مشکلات استان در زمینه های مختلف پرداخت و اظهار داشت: علی رغم ظرفیت های گسترده در حوزه کشاورزی متاسفانه در حال حاضر شرایط خوبی در این زمینه نداریم.

وی با بیان اینکه استان کرمانشاه روزگاری به عنوان استان پنجم کشور مطرح بوده،افزود: متاسفانه شرایط به گونه ای پیش رفته که استان کرمانشاه از استان های همجوار خود نیز عقب مانده است.

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه ویژه دولت به استان کرمانشاه برای جبران عقب ماندگی ها و نزدیک شدن به شرایط گذشته شد.

نادری همچنین خواستار توجه ویژه دولت برای رفع مشکلات حوزه کشاورزی استان شد و گفت: علی رغم ظرفیت های موجود،حوزه کشاورزی استان کرمانشاه وضعیت مناسبی نداشته و نیازمند چاره اندیشی است.

وی تصریح کرد: تاخیر در پرداخت مطالبات کشاورزان مسئله مهم دیگری است که باید در راستای رفع آن اقدام شده و باید مطالبات آنها در اسرع وقت پرداخت شود.

نماینده مردم اورامانات در مجلس همچنین خواستار برقراری توازن و تعادل منطقه ای شد و گفت: چنانچه این توازن برقرار نشود ما همچنان شاهد این خواهیم بود که فقیر،فقیرتر و غنی،توانمندتر می شود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۶/۰۵ - ۱۸:۲۴


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب