به مناسبت دهه مبارک فجر؛

دشت حر: سرپرست دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی از ارائه خدمات رایگان دامپزشکی در این شهرستان به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش دشت حر ، کارشناسان شبکه دامپزشکی ثلاث باباجانی ضمن حضور در جشن انقلاب روستای شیخ صالح در این شهرستان، به ارائه خدمات رایگان دامپزشکی پرداختند.

دکتر یاسر علیزاده سرپرست دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی در خصوص این خبر، اظهار داشت: طبق هماهنگی قبلی با اداره کل دامپزشکی استان و فرماندار شهرستان تمامی پرسنل شبکه در جشن انقلاب اسلامی که در روستای شیخ صالح برگزار شد شرکت کرده و خدمات رایگانی را به روستاییان ارائه دادند.

وی افزود: ویزیت رایگان دامهای بیمار، سم پاشی و توزیع رایگان سم و واکسیناسیون تمامی دامهای سبک و سنگین روستا از جمله اقدامات این خدمات رسانی بود.

به گفته سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی، تعداد ۳۰ لیتر سم رایگان در بین دامداران توزیع و سم پاشی گردید و تعداد ۷۸۰ راس گوسفند و بز بر علیه بیماری تب برفکی واکسینه شدند.

علیزاده خاطرنشان کرد: همچنین تعداد ۷۴ راس گاو و گوساله بر علیه دو بیماری تب برفکی و لمپی اسکین واکسینه شدند.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی در پایان از فرمانداری، بخشداری، جهاد کشاورزی، سایر ادارات و اهالی روستای شیخ صالح در خصوص برگزاری جشن انقلاب و  همکاری با دامپزشکی تشکر و قدردانی کرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۱۳


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب