دبیر ستاد انتخابات ثلاث باباجانی:

دشت حر: دبیر ستاد انتخابات شهرستان ثلاث باباجانی گفت: داوطلبانی که قصد ورود به پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را دارند؛ ثبت نام خود را به روز آخر موکول نکنند.

اسماعیل قلقله ای در گفت و گو با خبرنگار دشت حر ، اظهار داشت: تعداد ۱۶۲ نفر تاکنون برای شرکت در انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان ثلاث باباجانی  نام نویسی کردند.

قلقله ای تصریح کرد: از این مجموع ۲۴ نفر مربوط به شهر تازه آباد، ۴ نفر برای شهر ازگله، ۱۱۶ نفر برای روستاهای بخش مرکزی و ۱۸ نفر هم  برای روستاهای بخش ازگله بوده است.

دبیر ستاد انتخابات شهرستان ثلاث باباجانی افزود: نام نویسی از داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت هشت صبح دوشنبه ۳۰ اسفندماه سال ۱۳۹۵ در سراسر کشور آغاز و تا ساعت ۱۶ یکشنبه ششم فروردین ماه جاری ادامه دارد.

اسماعیل قلقله ای خاطرنشان ساخت: با توجه به احتمال شلوغی در روز پایانی ثبت نام، از آقایان و بانوانی که واجد شرایط بوده و قصد کاندیداتوری دارند، درخواست می شود که این مهم را به روز پایانی موکول نکنند.

دبیر ستاد انتخابات شهرستان ثلاث باباجانی در پایان با بیان اینکه مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد، گفت: داوطلبان قبل از حضور در ستاد انتخابات نسبت به تکمیل مدارک مورد نیاز اقدام کنند.

پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ۲۹ اردیبهشت ۹۶ برگزار می شود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۹

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب