دشت حر: مأمورین اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ثلاث باباجانی موفق به توقیف دو اکیپ شکارچی غیر مجاز کبک وحشی شدند.

به گزارش دشت حر ، مأمورین اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ثلاث باباجانی در هفته جاری با تلاش و کوشش شبانه روزی در مناطق حوزه استحفاظی موفق به توقیف دو اکیپ شکارچی غیر مجاز کبک وحشی شدند.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست ثلاث باباجانی در این باره گفت: در جریان این تخلفات تعداد دو نفر متخلف دستگیر و ۴ قطعه کبک وحشی، آلات و ادوات شکار و صید از آنها کشف و ضبط گردید.

جهانگیر امیری افزود: در این راستا پرونده متخلفین پس از تشکیل و وصول ضرر و زیان وارده به محیط زیست، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع گردید.

امیری بیان داشت: تعداد ۵ قطعه کبک نیز که توسط دوستداران محیط زیست به این اداره تحویل داده شده بود به همراه کبک های صید شده در یک حرکت نمادین و در روز هوای پاک با حضور پرسنل اداره منابع طبیعی، انجمن حامیان ژینگه، معلمان و دانش آموزان سطح شهر تازه آباد در زیستگاه های مناسب رهاسازی و به دامن طبیعت باز گردانیده شدند.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست ثلاث باباجانی از عموم مردم و دوستداران طبیعت درخواست کرد جهت حمایت و حفاظت زیستمندان به محض مشاهده هر گونه تخلف زیست محیطی مراتب را از طریق شماره تماس ۰۸۳۴۶۷۲۴۹۵۵ به این اداره گزارش نمایند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۴


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب