دشت حر: امامان جمعه اهل سنت کرمانشاه، ثلاث باباجانی، جوانرود و روانسر با تبریک سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام دهه مبارک فجر از آحاد مردم مسلمان استان کرمانشاه به ویژه مسلمانان اهل سنت خواستند؛ همانند سال های گذشته امسال نیز حضور پرشوری در راهپیمایی ۲۲ بهمن داشته باشند.

به گزارش دشت حر ، ائمه جمعه اهل سنت استان کرمانشاه با دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، این حضور را تجلی اتحاد ملت ایران و شکرانه ۳۸ سال عزت و افتخار ایرانیان دانستند و گفتند: شرکت در این راهپیمایی نمونه عینی همبستگی ملی و بیعت با رهبر معظم انقلاب است.

حضور در راهپیمایی برای مایوس کردن دشمنان

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و طلیعه سی و نهمین بهار آزادی، گفت: مردم بزرگ و فهیم اهل سنت کرمانشاه با حضور پرشور در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، وحدت و همگرایی خود را با دیگر برادران و خواهران هموطن همچون همیشه اعلام داشته و دشمنان متوهم نظام را دیگر بار مایوس و شرمسار خواهند کرد.
ماموستا مُلا محمد محمدی، پیروزی انقلاب اسلامی را در سایه وحدت و اتحاد ملت مسلمان ایران دانست و افزود: بار دیگر راز و رمز این پیروزی را از زبان معمار فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) یادآوری می کنم که همانا وحدت و همگرایی است که ما را به سعادت، سربلندی، استقلال و آزادی، امنیت و دینداری رهنمون می کند.
وی دهه فجر را برگ زرینی از تاریخ این مرز و بوم دانست و بیان داشت: یاد آوردن این بازه زرین تاریخ که به حق مقطع رهایی ملت نام گرفته است، طعم طراوت و یکدلی را در وجودمان تازه می کند.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه انقلاب اسلامی را موجب رهایی ملت ایران از یوغ استعمار و استکبار دانست و خاطرنشان ساخت: نهضتی که تاریخ ایران را به دو پاره سلطه سلطنت و سیادت مستضعفان تقسیم کرد و پرتو راهبری آن پیر پارسا و پیروی پیروان پاک نهادش، زوایای تاریک سرزمین در بند را روشنی و رهایی بخشید.
ماموستا محمدی اظهار امیدواری کرد که همگان قدر این داشته را بدانیم و با تلاش و دلسوزی و حتی بذل جان همواره حافظ و پاسدار این نظام و انقلاب باشیم.

۲۲ بهمن روز بیعت با آرمان های امام و رهبری

امام جمعه ثلاث باباجانی هم با تاکید بر اینکه حفظ نظام اسلامی و تلاش برای تقویت و ارتقای وحدت بین تمام آحاد ملت وظیفه هر مسلمان ایرانی است، گفت: حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، روز نشان دادن وحدت امت اسلامی و بیعت مجدد با آرمان های حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی است.
ماموستا مُلا احمد شیخی با گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: ملت مسلمان ایران اعم از شیعه و سنی امسال نیز همانند گذشته به وظیفه شرعی و اخلاقی خود عمل می کنند و حضور آگاهانه ای در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهند داشت.
وی به برکات انقلاب اسلامی برای ملت ایران اشاره کرد و تصریح کرد: امنیت، آرامش، دینداری، محرومیت زدایی و عزت و احترام مسلمانان در کشور مدیون انقلاب اسلامی است و از این رو همه باید قدردان و شکرگزار این هدیه با برکت خداوند متعال باشیم.
امام جمعه ثلاث باباجانی به تلاش دشمنان اسلام به ایجاد تفرقه و اختلاف میان مسلمانان اهل تشییع و تسنن اشاره کرد و افزود: حضور در مراسم هایی مانند ۲۲ بهمن منجر به تقویت اتحاد مابین مسلمانان کشورمان می شود و توطئه های دشمنان را خنثی می کند.
ماموستا شیخی، به برکت امنیت در ایران اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: در حالیکه اطراف کشورمان پرآشوب و ناامن است اما به برکت انقلاب و نظام امروز ایران اسلامی کشوری با ثبات و امن در منطقه است.
وی حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن را وظیفه همه آحاد ملت ایران دانست و گفت: ملت انقلابی ایران همواره برای حفظ انقلاب و پاسداشت خون شهدا در صحنه حاضر بوده اند و بصیرت و بینش خود را به رُخ دشمنان کشیده اند.

حضور در راهپیمایی نماد اتحاد ملت ایران است

امام جمعه روانسر نیز با دعوت مردم به مشارکت در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: خداوند متعال را شاکر هستیم که شاهد گذشت سی و هشتمین و ورود به سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی هستیم و همه ما باید شکرگزار این نعمت بزرگ خداوند که انقلاب اسلامی است، باشیم.
ماموستا مُلا عبدالله غفوری از دهه فجر به عنوان روزهای ارزشمند، تاریخی و سرنوشت ساز نام برد و افزود: حضرت امام (ره) در ۱۲ بهمن سال ۵۷ با وجود همه توطئه ها و کارشکنی ها وارد کشور شد و همانطور که فرمودند حکومت اسلامی را تشکیل دادند و به لطف پروردگار بعد از رحلت امام (ره)، رهبر معظم انقلاب به انقلاب استمرار بخشیدند و همه ما باید حافظ و پاسدار این نظام و انقلاب باشیم.
وی مردم را یکی از ستون های اصلی انقلاب اسلامی دانست و بیان داشت: حضرت امام (ره) بعد از توکل به ذات متعال پروردگار با پشتیبانی و همراهی این ملت انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند و زمینه تشکیل حکومت اسلامی را در ایران فراهم آوردند و امروز بعد از ۳۸ سال مردم همچنان آگاهانه و با بصیرت در صحنه هستند.
ماموستا غفوری به نقش شهدا و ایثارگران در پیروزی، تثبیت و تحکیم انقلاب و نظام اسلامی نیز اشاره کرد و افزود: در این راه افراد صالح، خدا ترس و شجاع با فداکاری و تحمل رنج های فراوان این انقلاب و نظام را بیمه کردند و باید از آنها هم یاد کنیم و یاد و خاطره آنها را گرامی بداریم.
امام جمعه روانسر در ادامه به تلاش همه آحاد ملت ایران در پیروزی جنگ هشت ساله نیز اشاره کرد و گفت: حضور مردم آگاه، با ایمان و متعهد ایران اسلامی در همه صحنه ها موجب افزایش قدرت، اقتدار و عزت این مرز و بوم شده است.
ماموستا غفوری با بیان اینکه ما در دوران دفاع مقدس بدون امکانات و تجهیزات و با سلاح ایمان و توکل به پروردگار به جنگ دشمن رفتیم، افزود: در سایه نظام جمهوری اسلامی امروز کشورمان در اوج اقتدار، عزت و افتخار است و پیشرفت های بسیار خوبی در حوزه علم و دانش و فناوری نظامی حاصل شده است.
امام جمعه روانسر با دعوت مجدد از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن این حضور را تو دهنی بزرگ به دشمنان اسلام و انقلاب دانست و گفت: یاوه گویان و تفرقه انگیزان به رهبری آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی به دنبال خدشه وارد کردن به اتحاد و همبستگی ملت ایران هستند و از این رو حضور همه اقشار مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن واجب است.

حضور در راهپیمایی برای حمایت از نظام و رهبری لازم است

امام جمعه جوانرود هم با گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام (ره)، گفت: به برکت انقلاب اسلامی، اذهان و افکار همه مسلمانان در داخل و خارج از کشور روشن تر شده و مسلمانان امروز جرات بیشتری در مقابله با ظلم و استبداد کشورهای استعمارگر و جنایتکار دارند و هیچ ترسی هم از هیچ ابرقدرتی ندارند.
ماموستا مُلا احمد فخری یکی دیگر از برکات این انقلاب را شناسایی دوستان و دشمنان ملت مسلمان ایران دانست و افزود: اگر ما دوست و دشمن خود را بشناسیم کمتر دچار مشکل خواهیم شد و این از برکات انقلاب است.
وی حمایت از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را وظیفه تک تک ملت ایران دانست و خاطرنشان ساخت: انقلاب اسلامی به ملت مسلمان ایران امنیت و آرامش هدیه کرد و در سایه زحمات مسئولان این ملت در رفاه و آسایش به سر می برند و دولت به نیازمندان و فقرا کمک می کند و از این رو همه باید حافظ و پاسدار این نظام اسلامی باشیم.
امام جمعه جوانرود در ادامه سخنان خود با دعوت همه مردم به شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، افزود: با حضور خود در این مراسم باید نشان دهیم که پشتیبان اسلام، انقلاب و نظام اسلامی و رهبری هستیم و اجازه نمی دهیم دشمنان همانند حکومت قبل ما را زیر سلطه خود ببرند و منافع ما را تهدید کنند.
ماموستا فخری همچنین حضور در راهپیمایی را نشان دهنده اتحاد مسلمانان در مقابل دشمنان اسلام و انقلاب دانست و گفت: ملت ایران به شکرانه امنیت و آسایش فعلی خود همواره مدافع این انقلاب بوده، هستند و خواهند بود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۳:۲۱

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب