دشت حر: علی اکبر اکبری فرماندار ثلاث باباجانی در پیامی از عموم مردم همیشه در صحنه شهرستان برای حضور حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش دشت حر ، متن این پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی قدس در شرایطی از راه می رسد که مساله قدس شریف و فلسطین به عنوان مهمترین دغدغه جهان اسلام، همچنان سمبل همبستگی و نقطه عطف وحدت اسلامی در رویارویی با رژیم اشغالگر قدس و نمادی از مقابله مسلمانان و مستضعفان جهان با طرح های استکباری است.

روز جهانی قدس یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) روز رسوایی صهیونیست‌ها و استکبار جهانی و روز بیداری ملل آزاده جهان و نمادی از نمایش وحدت، یکپارچگی و همدلی امت اسلامی و همه مردم آزاده جهان در اعلام همبستگی و حمایت از مردم رنج کشیده فلسطین است تا حمایت خود را از حقوق قانونی مردم فلسطین و مخالفت خود را با اشغالگری، تجاوز و جنایات ضدبشری رژیم صهیونیستی اعلام کنند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات؛ مردم شریف، شهید پرور و ولایتمدار شهرستان ثلاث باباجانی را برای حضور باشکوه در این مراسم دشمن شکن دعوت می کنم تا بار دیگر صدای عدالت طلبی و حقیقت جویی را سرداده و با آرمانهای امام راحل عظیم الشان(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی)، که همان آزادی قدس شریف و قبله اول مسلمین است، تجدید میثاق نمایند.

 

علی اکبر اکبری

فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۰۲

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب