دشت حر: دبیر شورای روحانیت اهل سنت شهرستان روانسر گفت: دولت باید به جای اختلاف ‌افکنی و تشتت آراء در جامعه به فکر حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم باشد.

به گزارش دشت حر ، ماموستا یحیی شهبازی با اشاره به اینکه تمامی کاندیداها باید به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با مباحث انتخاباتی به عنوان یک مدیر مدبر گوش فرا دهند، اظهار داشت: دولت باید به جای اختلاف ‌افکنی و تشتت آراء در جامعه به فکر حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم باشد و ساختار اداری کشور را اصلاح کند.

دبیر شورای روحانیت اهل‌ سنت شهرستان روانسر با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران اکنون به ‌عنوان یکی از امن ‌ترین مناطق غرب آسیا و دنیا شناخته می‌شود، گفت: کاندیداهای ریاست‌جمهوری نباید با ایجاد تفرقه و دو دستگی در جامعه زمینه ‌های تفرقه و تشتت آراء را در جامعه فراهم کنند چراکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران همواره به ‌دنبال تفرقه ‌افکنی در بین ادیان و مذاهب اسلامی هستند.

شهبازی با بیان اینکه هر یک از ۶ کاندیدای ریاست ‌جمهوری در عرصه انتخابات در صورت پیروزی برای نظام و مقام معظم رهبری مورد احترام هستند، خاطرنشان ساخت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله آمریکا و اسرائیل در یک کلام شیطان بزرگ هستند و همواره به‌ دنبال اختلاف ‌افکنی در بین جوامع مسلمان هستند و درصددند آسایش و امنیت جامعه اسلامی ایران را خدشه ‌دار کنند.

منبع:tasnim
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۹:۳۰

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب