دبیر فراکسیون اهل سنت مجلس:

دشت حر: دبیر فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی اظهارات رئیس جمهور درباره ممانعت برخی نهادها از انتصاب مدیران اهل سنت را رد کرد و مسئولیت آن را متوجه دولت دانست.

به گزارش دشت حر ، شهاب نادری در این رابطه اظهار داشت: ادعای رئیس جمهور در خصوص تلاش برای بکارگیری مدیران اهل سنت در مناصب دولتی و مخالفت نهادهای خاص با آن منطبق بر واقعیت نیست.

نادری تصریح کرد: بر عکس ادعای رئیس جمهور، فراکسیون اهل سنت مجلس بارها در نامه های متعدد به رئیس جمهور برخی از مدیران توانمند از اهل سنت را برای جایگاه های مختلف پیشنهاد داد که هیچ واکنشی از سوی دولت به دنبال نداشت.

دبیر فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: آقای رئیس جمهور صراحتا و شفاف بگوید که کدام مدیر اهل سنت را برای چه پستی پیشنهاد داده که کسانی مانع شده باشند؟ ایشان کدام استاندار را تصمیم داشته از اهل سنت انتخاب کند که نشده؟

نادری افزود: متاسفانه وعده های دولت درباره مناطق اهل سنت نشین عملی نشده و این سخنان در مناظره های تلویزیونی از سوی آقای روحانی برای کسب رای است.

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: اینکه حقوق قومیتها رعایت بشود یا نشود مسئولیت مستقیم آن با رئیس جمهور است و ایشان الان تا قدرت دارند به جای سخن گفتن، عمل کنند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۰۷


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب