دومین روز از هفته دولت ؛

دشت حر : در دومین روز از هفته دولت ۴ طرح عمرانی با اعتبار ۶ میلیارد ریال در شهرستان ثلاث باباجانی با حضور علی اکبر اکبری سرپرست فرمانداری افتتاح شد.

به گزارش دشت حر ، ۴ طرح عمرانی در دومین روز از هفته دولت در روستاهای محروم شهرستان ثلاث باباجانی به بهره برداری رسید.

علی اکبر اکبری سرپرست فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی در افتتاح این پروژه ها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و با تبریک هفته دولت،گفت: دولت تدبیر و امید تلاش خود را بر محور توسعه و آبادانی روستاها عزم کرده و نقش روستاییان را در توسعه و پیشبرد اقتصاد مقاومتی مهم می داند.

ak2

اکبری  تصریح کرد: توسعه و عمران روستاها به منزله توسعه  کشور در تمامی عرصه های اقتصادی،سیاسی،اجتماعی و فرهنگی چه در سطح منطقه و چه در سطح کلان می باشد لذا مسئولین باید با تمام توان به مردم خدمت کنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی خاطر نشان کرد: در مجموع،اعتبار این پروژه ها ۶ میلیارد ریال شامل اصلاح و بهینه شبکه برای رفع ضعف ولتاژ روستای عبدالخاکی علیا و میرآباد،آسفالت راه روستایی مله آواره – زمکان،آبرسانی به روستای دشت لیل به همراه بهسازی دو چشمه،ساخت مخزن ۱۰متر مکعبی،اتاق پیش ساخته موتور خانه و تجهیز ایستگاه پمپاژ و ۲۲۰۰ متر لوله گذاری می باشد.

 

ak3

اکبری در پایان گفت: خوشبختانه اهالی روستای دشت لیل بعد از سال ها با تلاش دولت تدبیر و امید از آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند و نظام جمهوری اسلامی ایران همیشه در راستای خدمات رسانی و محرومیت زدایی تلاش و کوشش خواهد کرد.

ak4

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۶/۰۴ - ۰:۴۳


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب