دیدار و گفتگو

دشت حر:در این دیدار شمس الله مرادی از ثلاث باباجانی،مرادی از اسلام آباد،کشکولی از دالاهو،حیدری از بخش گواور گیلانغرب،رحیمی از کنگاور،نظری پور از صحنه،خانی زاده از هرسین و طالقانی رییس شورای اسلامی استان در سخنانی مسائل و مشکلات شهرستان های استان را با استاندار در میان گذاشتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دشت حر،اعضای شورای اسلامی استان به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهرستان های استان با دکتر رازانی استاندار کرمانشاه دیدار و گفتگو کردند.

استاندار در این دیدار با اشاره به اهمیت و جایگاه شوراهای اسلامی اظهار داشت:شورای اسلامی استان بخش قابل توجهی از رصد مشکلات مردم و بیان آنها را در شهرها و روستاها بر عهده دارد و همچنین همراه و همگام دولت برای پیشبرد اهداف و برنامه ها است و از این رو دارای نقش تاثیر گذار و با ارزشی هستند.

as2

وی گفت:مشورت کردن و مشورت گرفتن از تاکیدات دین مبین اسلام است و بر همین اساس هر کس که از علما و بزرگان مشورت می گیرد در حقیقت در دانایی آنها شریک شده و ما هم بر همین اساس از هم فکری و هم اندیشی با شوراهای اسلامی شهر و روستا در هر فرصتی که دست بدهد بهره مند می شویم و از تجربیات آنها استفاده خواهیم کرد و تلاش می کنیم که حتما در شورای برنامه ریزی استان نیز از وجود شوراییان استفاده کنیم.

استاندار در پایان این دیدار گفت:مسائل و مشکلاتی که توسط اعضای محترم شورای اسلامی استان مطرح شد بخصوص پرداخت خسارات کشاورزان،مشکلات شهرداری ها و مسائل دیگر مورد بحث در این دیدار را حتما پیگیری خواهم کرد و تلاش می کنیم که در سال جاری،اعتباری را برای امور شوراها به تصویب برسانیم.

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۱

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب