دشت حر: جمعی از روسای هیئت های ورزشی شهرستان ثلاث باباجانی با مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش دشت حر ، سید ارسلان حسینی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه در این دیدار ضمن خوش آمدگویی به نمایندگان هیئت های ورزشی ثلاث باباجانی به تشریح شرایط و موقعیت ورزش استان پرداخت و خواستار ایجاد همدلی در بین هیئت ها و ورزشکاران برای توسعه ورزش استان شد.

در این دیدار که تعدادی از روسای هیئت های ورزشی و مربیان شهرستان ثلاث باباجانی حضور داشتند؛ قاسم رضایی فر به نمایندگی از هیئت های ورزشی شهرستان ضمن تبریک به آقای حسینی بعنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان کرمانشاه؛ ابراز امیدواری کرد که حضور  ایشان که دارای سوابق و کارنامه درخشان مدیریتی است موجبات خیر و برکت و توسعه ورزش استان بخصوص شهرستان ثلاث باباجانی  گردد.

رضایی فر در ادامه ضمن اشاره به ظرفیتها و پتانسیل بالای ورزش شهرستان ثلاث باباجانی و وجود استعدادهای فراوان در تمام رشته های ورزشی و از طرفی کمبود امکانات و تجهیزات ورزشی در مقایسه با سایر شهرستان های استان، خواستار نگاه و توجه ویژه ای به این منطقه محروم شد.

از جمله مطالباتی که در این دیدار مطرح شد تکمیل پروژهای نیمه تمام استخر سر پوشیده و زمین چمن فوتبال شهرستان بود.

در پایان هیئت های ورزشی ثلاث باباجانی از مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه خواستند برای بررسی مسائل و مشکلات ورزشی و بازدید از فضاها و اماکن ورزشی این شهرستان، اولین سفر کاری ایشان به ثلاث باباجانی باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه هم قول مساعد داد که در حدتوان تلاش خواهد کرد که اولین سفر شهرستانی را به ثلاث باباجانی انجام دهد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۲۳:۴۵


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب