به گزارش پایگاه خبری آوای دشت حُر ، شهاب نادری منتخب مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی روز گذشته دهم فروردین ماه ۹۵، به منظور دیدار و گفتگو با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه،در دفتر حجت الاسلام عسگری حضور یافت و با وی به بحث و گفتگو نشست. در این دیدار حجت الاسلام عسگری […]

Shahab

به گزارش پایگاه خبری آوای دشت حُر ، شهاب نادری منتخب مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی روز گذشته دهم فروردین ماه ۹۵، به منظور دیدار و گفتگو با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه،در دفتر حجت الاسلام عسگری حضور یافت و با وی به بحث و گفتگو نشست.
در این دیدار حجت الاسلام عسگری ضمن تشکر از حضور منتخب مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی،جایگاه قوه مقننه را در نظام مردم سالاری دینی بسیار مهم و خطیر برشمرد و رسیدن به این جایگاه را توفیق و فرصتی دانست که می بایست از این موقعیت در جهت کسب رضای الهی و خدمت به اقشار جامعه بخوبی بهره برد.
حجت الاسلام عسگری افزود: ما اگر نیت و هدفمان خدمت به جامعه اسلامی باشد و به دنبال حل مشکلات مردم باشیم،به یقین خداوند متعال که حاکم مطلق آسمان ها و زمین است،ما را یاری و کمک کرده و لذا به نحو احسن می توانیم به مردم و این مملکت که شایسته خدمتگزاری هستند ارائه خدمت کنیم.
وی در ادامه افزود: انقلاب اسلامی میراث گران بهای شهداست و همه ما مدیون شهدا و خانواده بزرگ ایثارگران هستیم.  
وی در پایان بر تعامل هر چه بیشتر با مجمع نمایندگان استان در جهت رفع مشکلات جامعه ایثارگری شد.
شهاب نادری نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از دیدار با مدیرکل بنیاد استان،بر همکاری مطلوب و مناسب با بنیاد شهید به منظور پیگیری سریع مسائل و مشکلات خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تاکید کرد.
منتخب مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی افزود: حضور پرشور مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه ۹۴ در واقع رأی به نظام اسلامی و رهبری انقلاب بود و منتخبین مردم در این انتخابات و تمامی مسئولین خدمتگزار این نظام،موظف به خدمت به مردم و حفظ ارزش های انقلاب و نیز پاسداری از خون شهدای والامقامی هستند که در راه اعتلای نظام از جان خود گذشته و درخت انقلاب را آبیاری کردند.
شهاب نادری در پایان این دیدار درخصوص پیگیری مسائل و مشکلات بنیاد شهید و بویزه جامعه ایثارگری استان قول مساعد داد.

منبع:ایثار کرمانشاه

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۱/۱۱ - ۱۲:۵۶


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب