دیدار با بازنشستگان ؛

دشت حر: مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی: ما هرچه دستاورد در آموزش و پرورش شهرستان داریم مرهون و مدیون پیشکسوتان عرصه تعلیم و تربیت است.

به گزارش دشت حر ، در این دیدار ایوب محمدی پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی ضمن خیر مقدم به حاضرین،برضرورت تعامل و ارتباط مداوم و سازنده آموزش و پرورش با بازنشستگان تاکید کرد و گفت: بازنشستگان فرهنگی از جمله ظرفیت های قابل استفاده در عرصه تعلیم و تربیت هستند که نقش عظیمی در تربیت فرزندان بر عهده دارند و آموزش و پرورش همواره نیازمند رهنمودها و تجربیات این عزیزان می باشد.

محمدی پور با بیان اینکه در شروع و آغاز اجلاس روسای آموزش و پرورش در تهران هستیم ابراز امیدواری کرد بتواند زبان گویایی برای رساندن مسائل و مشکلات بازنشستگان و جامعه فرهنگی شهرستان باشد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: دستگاه تعلیم و تربیت کماکان نیازمند هم فکری و هم اندیشی بازنشستگان در تمام امور خواهد بود.

Amo2

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی همچنین در این دیدار گفت: مسئولیت ما در قبال پیشکسوتان و بازنشستگان معزز بیش از دیگران است و احترام آنان بایستی سرلوحه کار تمامی افراد باشد.

وی افزود: اینکه همکاران از بین ما به افتخار بازنشستگی نائل می شوند به منزله فراموشی آنان نیست،بلکه باید بیشتر از تجربیات و کمک های فکری آنها بهره بگیریم و آن را بکار بندیم.

در ادامه این دیدار اعضای حاضر به بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات پرداختند.

بازنشستگان دیدگاهها و درخواستهای خود را جهت مطرح شدن در اجلاس روسای آموزش و پرورش ارائه و از مدیر آموزش و پرورش شهرستان خواستند که زبان گویای آنها در آنجا باشد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۷:۲۱

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب