آوای دشت حُر: امام جمعه جوانرود با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل گفت: اقتصاد مقاومتی با اقدام وعمل تحقق می یابد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای دشت حُر ،ماموستا ملا احمد فخری امام جمعه جوانرود در جمع مسئولان این شهرستان افزود: همه باید […]

jaw 1

  آوای دشت حُر: امام جمعه جوانرود با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل گفت: اقتصاد مقاومتی با اقدام وعمل تحقق می یابد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای دشت حُر ،ماموستا ملا احمد فخری امام جمعه جوانرود در جمع مسئولان این شهرستان افزود: همه باید در راستای منویات مقام معظم رهبری اهتمام ورزند و زمینه تحقق شعار سال را فراهم کنند.

وی با بیان اینکه اجرای اقتصاد مقاومتی سبب حل مشکلات جامعه می شود تاکید کرد: باید  بر داشته ها و توانمندی های خود تکیه کرده و خودباوری را در جامعه تقویت دهیم.
امام جمعه جوانرود خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی جامعه با عملی شدن طرح های اقتصاد مقاومتی حل می شود که در این زمینه باید مردم و مسئولان تلاش کنند.
ماموستا فخری یادآور شد: امروز لازمه و نیاز اساسی جامعه دینی ما تداوم همدلی و همزبانی و وحدت و یکپارچگی حول محور ولایت و رهبری است.
وی اظهار امیدواری کرد: با تحقق شعار سال شاهد شکوفایی و رونق اقتصادی در کشور باشیم.

منبع:فرمانداری جوانرود

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۱

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب