آوای دشـــت حُـــر : فرماندار کرمانشاه گفت: هرگونه دیوارنویسی برای انجام تبلیغات انتخاباتی ممنوع و جرم تلقی می شود و بهتر است نامزدهای انتخاباتی به این موضوع توجه کنند  فضل الله رنجبر روز یکشنبه اظهار کرد: ممنوع بودن دیوار نویسی به ستادهای انتخاباتی نامزدهای مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی نیز اعلام شده است. وی […]

آوای دشـــت حُـــر : فرماندار کرمانشاه گفت: هرگونه دیوارنویسی برای انجام تبلیغات انتخاباتی ممنوع و جرم تلقی می شود و بهتر است نامزدهای انتخاباتی به این موضوع توجه کنند

 فضل الله رنجبر روز یکشنبه اظهار کرد: ممنوع بودن دیوار نویسی به ستادهای انتخاباتی نامزدهای مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی نیز اعلام شده است.
وی خاطرنشان کرد: با این وجود در صورتی که هواداران نامزدهای انتخاباتی مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی این موضوع را رعایت نکنند مردم و اداراتی که روی دیوار منزل یا اداره آن ها شعاری و یا اسمی حک شده باشد می توانند مراتب را گزارش نمایند.
رنجبر افزود: شعب ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی نیز در دادسرا و دادگاه کرمانشاه تشکیل شده مردم می توانند با مراجعه به این مراکز نسبت به شکایت اقدام کنند.
فرماندار کرمانشاه یادآور شد: دستگاه قضایی با متخلفین برابر آنچه که در قانون پیش بینی شده بدون هیچ گونه چشم پوشی برخورد خواهد کرد.
وی در پایان به طرفداران نامزدهای انتخاباتی توصیه کرد که با رعایت اخلاق انتخاباتی، در یک فضای سالم و به دور از تنش به کار تبلیغات بپردازند.
زمان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری از ۲۲ بهمن آغاز و تا ساعت هشت صبح روز ششم اسفند ماه (۲۴ ساعت قبل از برگزاری انتخابات) ادامه پیدا می کند و تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز از ۲۹ بهمن آغاز و همزمان با تبلیغات نامزدهای خبرگان رهبری پایان می یابد.
استان کرمانشاه با دو میلیون نفر جمعیت هشت نماینده در مجلس شورای اسلامی و دو نماینده در مجلس خبرگان رهبری دارد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۷

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب