رئیس پلیس راه استان کرمانشاه:

دشت حر: رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: تردد در تمامی محورهای استان کرمانشاه تنها با استفاده از زنجیر چرخ امکان‌ پذیر است.

به گزارش دشت حر ، سرهنگ فضل‌ الله شیری اظهار داشت: خوشبختانه تصادفات جرحی و خسارتی تاکنون در استان رخ نداده است و تردد در تمامی محورهای استان کرمانشاه امروز تنها با استفاده از زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند، عنوان کرد: اطمینان از سلامت فنی خودرو و به همراه داشتن تجهیزات ایمنی برای تردد در محورها ضروری است.

شیری با بیان اینکه همشهریان پیش از سفر از وضعیت راه‌ ها آگاهی پیدا کنند، تصریح کرد: مرکز پیام پلیس راه از طریق شماره تماس های  ۰۸۳۳۷۲۲۴۶۹۷ و ۰۸۳۲۱۸۷۴۹۰ آماده پاسخگویی به شهروندان است.

وی به رانندگان توصیه کرد که در تهیه زنجیر چرخ مناسب و تمرین برای مهارت در بستن سریع و آسان آن دقت کنند.

سرهنگ شیری افزود: در فصل زمستان همراه داشتن زنجیر چرخ اجباری است تا هر زمان پلیس راه تشخیص داد استفاده از آن برای رانندگان امکان‌ پذیر باشد.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در پایان گفت: در سفرهای زمستانی تنها زنجیر چرخ کافی نیست بلکه رانندگان باید همواره به پر بودن باک بنزین، همراه داشتن البسه و اغذیه ذخیره و سالم بودن برف پاک‌ کن و بخاری خودرو توجه داشته باشند.

منبع:tasnim
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۱۸:۲۴

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب