فرمانده انتظامی جوانرود:

دشت حر: فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود از رشد ۳۴۸ درصدی کشفیات کالای قاچاق در این شهرستان در سال‌ جاری خبر داد.

به گزارش دشت حر ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ داریوش محمدی در تشریح این خبر گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا، انتظامی شهرستان جوانرود با اقدامات اطلاعاتی و هدایت واحدهای تخصصی و یگان‌های اجرایی، موفقیت‌ های چشمگیری در این زمینه داشت.

وی افزود: طی ۱۱ ماه سال جاری کشفیات کالای قاچاق نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، ۳۴۸ درصد رشد داشته و البسه، گوشی تلفن همراه، کالای دخانی و … بیشترین اقلام کشف شده است.

سرهنگ محمدی در ادامه بیان داشت: با تلاش‌ های شبانه‌ روزی واحدهای گشتی و اقدامات پیشگیرانه این انتظامی، در بهمن ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته میزان وقوع سرقت ۲۵ درصد کاهش و همچنین کشف انواع سرقت‌ ها ۳۳ درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان جوانرود در خاتمه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ های شبانه‌ روزی کارکنان انتظامی و مثبت ارزیابی کردن اقدامات مجموعه انتظامی در راستای کشف کالای قاچاق و کاهش سرقت، گفت: مبارزه با پدیده شوم کالای قاچاق یکی از اولویت‌ های مهم انتظامی محسوب می‌ شود و پلیس در جهت حمایت از اقتصاد ملی و تولیدکنندگان داخلی لحظه‌ ای در این مسیر درنگ نخواهد کرد.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۲:۱۱


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب