امام جمعه ثلاث باباجانی:

دشت حر: ماموستا ملا احمد شیخی امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: رهبری امروز پیامش وحدت است و باید این پیام مهم را جدی بگیریم تا دشمنان سوء استفاده نکنند و در بین ما تفرقه و رخنه ایجاد نکنند.

به گزارش دشت حر ، همزمان با سراسر کشور مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان ثلاث باباجانی از ساعت ۱۰:۳۰ صبح از محل میدان معلم به سمت مسجد جامع قدیم برگزار شد .

در این مراسم که با حضور پرشور مردم و مسئولین شهرستان برگزار شد؛ بار دیگر مردم انقلابی و مرزدار این خطه با آرمان های انقلاب اسلامی در حمایت از فلسطین مظلوم و قدس شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر دادند.

امام جمعه ثلاث باباجانی در این مراسم اظهار داشت: جمهوری اسلامی از اوایل انقلاب مواضع خود را در قبال قدس اعلام کرد و تاکنون با گذشت نزدیک به ۴ دهه همچنان بر سر مواضع خود مانده و پا برجاست.

ماموستا ملا احمد شیخی تصریح کرد: تا قرآن را داریم و نماز می خوانیم و رو به قبله می ایستیم هرگز اولین قبله مسلمانان را فراموش نمی کنیم و هر لحظه قلب هایمان به سوی آن می تپد.

ماموستا شیخی افزود: هر وقت که به مسجد می رویم به یاد قبله اول مسلمانان می افتیم و هرگز قدس و فلسطین را فراموش نخواهیم کرد.

وی در ادامه سالروز ۷ تیر را پیشاپیش تسلیت گفت و بیان داشت: در ۷ تیر ده ها افراد والا مقام توسط داعش صفتان زمان به شهادت رسیدند و ترور و اقدامات تروریستی که از استکبار نشات می گیرد از اوایل انقلاب در دستور کار مزدوران استکبار در قبال ملت ایران اسلامی بوده است.

امام جمعه ثلاث باباجانی در ادامه گفت: مسلمانان بدانند توطئه دشمنان همچنان ادامه دارد و ما تمامی مذاهب و اقوام در جمهوری اسلامی ایران در پشت رهبری ایستاده ایم .

ماموستا ملا احمد شیخی افزود: رهبری امروز پیامش وحدت است و باید این پیام مهم را جدی بگیریم تا دشمنان سوء استفاده نکنند و در بین ما تفرقه و رخنه ایجاد نکنند.

ماموستا شیخی در ادامه از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دلیل شلیک موشک به مقر داعشیان تشکر کرد و گفت: سپاه پاسداران به نمایندگی از مردم ایران جواب دندان شکنی به دشمنان داد.

وی با اشاره به ابعاد دیگر حضور مردم در راهپیمایی ها و مراسمات ملی، بیان داشت: مردم همه با نظام هستند و این گونه حضورها تجدید بیعت با نظام و رهبری است.

ماموستا شیخی با تمجید از حضور حماسی مردم شهرستان ثلاث باباجانی خاطرنشان ساخت: این حرکت های ارزشمند شما فقط مختص به امروز نیست بلکه به دورانی بر می گردد که مردم در روز های اول انقلاب با حضور در صف جبهه های جنگ در برابر دشمنان ایستادند.

امام جمعه ثلاث باباجانی سپس با اشاره به حوادث تروریستی تهران، گفت: دشمن باید بدانید هرگز نمی تواند با به کارگیری چند منافق در دل های ما رخنه کند.

وی افزود: دشمن از ضریب امنیتی بالا سوء استفاده کرده و جایی حمله کرده که محل تردد مردم هستند و این حرکت جز ناتوانی و عجز را نمی رساند.

ماموستا شیخی ادامه داد: کردها در صف اول جبهه های جنگ علیه داعش هستند ولی داعش خود را به خواب زده است و خیال می کند با اجیر کردن چند گمراه می تواند موجب تفرقه شود و کردها را بد نام کند.

امام جمعه ثلاث باباجانی خطاب به مردم روزه دار شهرستان گفت: دشمن نخوابیده بلکه هر زمانی با شکل های مختلفی ورود می کند اما در حقیقت همه ی آنها یکی هستند.

وی تصریح کرد: دشمنان بدانند ملت ایران با پشتوانه رهبری مقتدر، بیدار هستند.

ماموستا شیخی گفت: از ارزش های مردم کرد و اهل سنت هرگز با این حرکت های کوچک و بی ارزش کاسته نمی شود بلکه ارزش ها یعنی دادن چند هزار شهید و ایثارگر و آزاده به نظام و انقلاب.

ملا احمد شیخی همچنین با اشاره به اقدام تحسین برانگیز سپاه پاسداران اظهار داشت: جمهوری اسلامی با شلیک موشک ها به قلب داعش به آنها نشان داد که مرکز فتنه و دشمنان اسلام کجاست.

ماموستا شیخی در توصیه به مردم بیان داشت: ما باید بتوانیم وحدت خود را حفظ کنیم و یقین داشته باشید دشمنان در خارج کشور هیچ غلتی نخواهند کرد.

وی تصریح نمود: رزمندگان و سربازان گمنام همواره در کنار مردم هستند و برای تامین امنیت آنان شبانه روز در حال تلاش و کوشش هستند و ما از آنان تشکر و قدردانی می کنیم.

امام جمعه ثلاث باباجانی در پایان گفت : امنیت پایدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه و خاورمیانه ستودنی است و این حضور حماسی شما یعنی امنیت پایدار و فراموش نکردن مشکلات مسلمانان و تلاش برای آزادی آنان و تحقق بخشیدن به اهداف والای جمهوری اسلامی ایران.

بعد از سخنان ماموستا شیخی امام جمعه ثلاث باباجانی قطعنامه روز جهانی قدس قرائت شد و در پایان ماکت آمریکایی اسرائیلی به آتش کشیده شد.

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۲۶

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب