نماینده مردم کرمانشاه در مجلس:

دشت حر: نماینده مردم کرمانشاه در خانه ملت گفت: زلزله ‌زدگان استان از وضعیت موجود گله‌ مندند و پولی که دولت داده فقط کفاف سیمان و میلگردها را می‌دهد.

به گزارش دشت حر ، سیدقاسم جاسمی، اصلاح وضعیت اقتصادی و حل مشکلات کنونی را خواسته اصلی مردم دانست و اظهار داشت: هیأت دولت و دستگاه‌ های اجرایی باید اقدامات اساسی در این زمینه انجام دهند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ضمن تذکر و گله ‌مندی شدید از وزیر نفت در خصوص واگذاری پالایشگاه نفت، تصریح کرد: زنگنه وزیر نفت، طی چند سال اخیر تاکنون به کرمانشاه نیامده ‌اند تا وضعیت پالایشگاه نفت کرمانشاه را از نزدیک بررسی کنند.

جاسمی خاطرنشان کرد: طی تماسی که وزیر نفت با برخی مسئولان داشته به آنان اعلام کرده بود که پالایشگاه نفت کرمانشاه را اگر به یک ریال بفروشید سود کردید، آیا حق است که دومین پالایشگاه نفت را با تمام پتانسیل‌ها به حراج بگذارید و آن را به این وضعیت دچار کنید؟! این در حالی است که قیمت واقعی این پالایشگاه بیش از یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است اما آن را به ۱۸۰ میلیارد تومان فروختند؟!

وی خطاب به دولت، افزود: حال اگر عدم صلاحیت طرف قرارداد در این واگذاری را در نظر بگیریم؛ هیأت دولت ۲ سال انرژی نمایندگان را گرفتند و از دیگران دفاع کردند و بر علیه مردم کار انجام دادند؟!

جاسمی به ظرفیت خوب پالایشگاه آناهیتا اشاره و بیان کرد: اکنون پالایشگاه آناهیتا به تنهایی پروژه عظیمی است و ظرفیت اشتغالزایی دارد، دستگاه‌ های اجرایی باید توجه ویژه به این مساله داشته باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور در جلسه شورای اداری استاندای کرمانشاه اذعان کرد که ۴ میلیون دانشجو در کشور دادیم، اما نمی‌توانیم ۴۰۰ نفر آنان را به سر کار ببریم.

وی ادامه داد: مگر دولت تدبیر و امید، چهارپنجم اقتصاد و منابع کشور را در دست ندارد، آیا نمی‌تواند برای اقتصاد کشور و رفع مشکلات مردم برنامه‌ریزی کند؟.

جاسمی با اشاره به زلزله‌ های اخیر و مشکلات به وجود آمده برای هم استانی‌ها، تصریح کرد: زلزله ‌زدگان در ازگله زیر چادر با وضعیت اسف ‌باری زندگی می کنند، به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به دولتمردان هشدار می‌دهم که زلزله‌ زدگان از وضعیت موجود گله ‌مندند و پولی که دولت داده فقط کفاف سیمان و میله‌گردها را می‌دهد.

نماینده مردم کرمانشاه در خانه ملت خاطرنشان کرد: با وجود جوانان لایق در استان کرمانشاه و دیگر استان‌ها، همچنان شاهد حضور وزرا و معاونان ۹۰ ساله در پست‌های مختلف جمهوری اسلامی هستیم، آیا سزاوار نیست این مناصب را به جوانان لایق‌تر بسپارید و به وضعیت اشتغال سر و سامان دهید.

منبع:fars
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۶

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب