همزمان با سراسر کشور زنگ احسان و نیکوکاری در مدارس شهرستان جوانرود نواخته شد. به گزارش آوای دشــت حُـــر ، مراسم جشن احسان و نیکوکاری با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان به صورت نمادین در دبیرستان پروین اعتصامی این شهرستان نواخته شد. مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان جوانرود گفت: طی روزهای ۱۲ تا ۱۴ اسفند […]

1

همزمان با سراسر کشور زنگ احسان و نیکوکاری در مدارس شهرستان جوانرود نواخته شد.

به گزارش آوای دشــت حُـــر ، مراسم جشن احسان و نیکوکاری با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان به صورت نمادین در دبیرستان پروین اعتصامی این شهرستان نواخته شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان جوانرود گفت: طی روزهای ۱۲ تا ۱۴ اسفند پایگاه ها و ایستگاه هایی در این شهرستان در نظرگرفته شده است که آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی مردم هستند.

عزیزمراد ویسی افزود: ۳۸ پایگاه مدارس ، ۱۱ پایگاه معایر و میادین و تمامی مساجد شهرستان برای جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم جوانرود در نظر گرفته شده است.وی تصریح کرد:۱۵۰ نفر عوامل اجرایی در برگزاری جشن نیکوکاری با کمیته امدادامام خمینی جوانرود همکاری می کنند.

ویسی خاطر نشان کرد:سال گذشته ۱۷۰ میلیون ریال کمک های نقدی و غیر نقدی در جشن نیکوکاری در شهرستان جوانرود جمع آوری شده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان جوانرود نیز با بیان اینکه جشن نیکوکاری برای تقسیم محبت و مهربانی است  گفت :در این جشن باید زمینه یاری کردن به افراد نیازمند را فراهم کنیم. عزت ظاهری افزود: به این کمک ها نباید  عنوان صدقه و احسان نگاه کنیم بلکه  به این کمک ها به عنوان هدیه نگاه کنیم و به همین صورت زمینه تقسیم همدلی و شادمانی را بین هم‌نوعان خویش فراهم کنیم.

3

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۸


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب