مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان:

دشت حر: مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان گفت: یک نیکوکار همدانی هزینه احداث یک باب خانه بهداشت روستایی را در شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی تقبل کرد.

به گزارش دشت حر ، حمید شاکری‌ صفت با اشاره به اقدامات صورت گرفته در کمک به حادثه ‌دیدگان زلزله استان کرمانشاه از سوی مجمع خیرین سلامت همدان، اظهار کرد: یک نیکوکار همدانی هزینه کامل احداث یک باب خانه بهداشت روستایی را در شهرستان زلزله‌ زده ثلاث باباجانی در استان کرمانشاه تقبل کرد.

وی با بیان اینکه مجمع خیرین سلامت همدان قصد دارد دو باب خانه بهداشت روستایی را در مناطق زلزله‌ زده سرپل ذهاب هم احداث کند، گفت: هزینه ساخت هر واحد ۱۱۰ میلیون تومان است که ساخت یک واحد را یک خیر تقبل کرده است.

مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با اشاره به اینکه مبالغ دیگری برای ساخت خانه بهداشت دیگر در این منطقه توسط مجمع خیرین سلامت جمع‌ آوری شده است، افزود: نیاز به مشارکت داریم که امیدوارم خیرین نیک ‌اندیش ما را در این راستا کمک کنند.

شاکری‌ صفت با اشاره به حمایت‌های مجمع خیرین سلامت همدان در کمک به هموطنان زلزله‌ زده استان کرمانشاه، گفت: با برگزاری پویش کمک به بیماران حادثه ‌دیده زلزله کرمانشاه، با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و صدا و سیمای همدان و با کمک خیرین؛ تجهیزاتی نظیر ویلچر، برانکارد و اسکوپ برای بیماران بیمارستان به مبلغ یکصد میلیون ریال تهیه شد.

وی به راه ‌اندازی پویش مردمی «رویش زندگی» توسط مجمع خیرین سلامت برای تهیه کانکس در راستای اسکان هموطنان زلزله ‌زده استان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: مجمع خیرین سلامت همدان آمادگی دارد با مشارکت مردم شریف همدان در راستای کمک به حادثه دیده گان زلزله کرمانشاه قدم‌های موثری بردارد.

مسئول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان در پایان با بیان اینکه مردم می‌توانند کمک‌های خود را به آدرس همدان، خیابان پاستور کوچه شهید غیرتیان پلاک ۶ ساختمان مشارکت‌های مردمی و امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان تحویل دهند، افزود:‌ شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۸۰۹۶  مجمع نیز برای دریافت کمک‌ها است.

منبع: fars
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۱:۱۳

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب