آوای دشـــت حُـــر : مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه بیشترین سرعت وزش باد در استان طی ۲۴ ساعت گذشته به میزان ۸۰ کیلومتر در ساعت از ثلاث باباجانی گزارش شده، در خصوص احتمالا وقوع گرد و غبار تا اواخر وقت امروز هشدار داد. به گزارش آوای دشـــت حُـــر شاهرخ پارسا اظهار کرد: سامانه ناپایداری از […]

B

آوای دشـــت حُـــر : مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه بیشترین سرعت وزش باد در استان طی ۲۴ ساعت گذشته به میزان ۸۰ کیلومتر در ساعت از ثلاث باباجانی گزارش شده، در خصوص احتمالا وقوع گرد و غبار تا اواخر وقت امروز هشدار داد.

به گزارش آوای دشـــت حُـــر شاهرخ پارسا اظهار کرد: سامانه ناپایداری از امروز (سوم اسفند) جو استان را تحت تاثیر قرار داده و باعث وزش باد شدید در نقاط مختلف استان شده که بیشترین سرعت وزش باد از ثلاث باباجانی با ۸۰ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه افزود: وزش باد تا اواخر وقت امروز که بارندگی‌ها آغاز شود ادامه خواهد یافت و احتمال وقوع گرد و غبار همزمان با این وزش باد وجود دارد.

پارسا یادآوری کرد: اگر گرد و غبار رخ دهد فقط تا اواخر وقت امروز در جو استان ماندگار خواهد بود.

وی با بیان اینکه این سامانه بارش‌های خوبی برای استان در پی خواهد داشت، خاطرنشان کرد: بارش‌ها از امشب آغاز شده و تا روز چهارشنبه ( ۵ اسفند) ادامه دارد.

به گفته این مسئول، نمود فعالیت‌های سامانه در مناطق شرقی و شمالی استان بیشتر است.

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه عمده بارش‌های این سامانه را به صورت باران دانست و یادآوری کرد: ریزش برف نیز در نقاط مرتفع و کوهستانی بعید نیست.

پارسا در خصوص دمای هوا نیز ادامه داد: به تدریج از فردا کاهش دمای روزانه را در استان خواهیم داشت.

وی تاکید کرد: با عبور این سامانه، مجددا از روز چهارشنبه دمای استان معتدل خواهد شد.

 

منبع : ISNA

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۰


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب