به گزارش دشت حر ؛

دشت حر: ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.

به گزارش دشت حر ، محمدی پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در این جلسه به بیان موفقیت های آموزش و پرورش شهرستان در رشد ۴پله ای آموزش متوسطه در امتحانات نهایی و وضعیت مطلوب در اجرای پروژه مهر سال تحصیلی جاری پرداخت و با اشاره به نقش مسئولین شهرستان به خصوص فرمانداری و مسئولین سایر ادارات در ایجاد تعامل در کمک به حل مشکلات آموزش و پرورش،از زحمات کلیه مسئولین در پیگیری و مرتفع کردن مسائل و مشکلات،تشکر و قدردانی نمود.

am01

در ادامه،جلسه اکبری سرپرست فرمانداری ثلاث باباجانی در خصوص اهمیت کارکرد آموزش و پرورش در کلیه ابعاد،بالا بردن کیفیت آموزشی با برگزاری دوره های ضمن خدمت و برنامه های مدون،استفاده از ابزار و تکنولوژی های نوین در امر آموزش و سخن گفت و ابراز امیدواری کرد: با پیگیریهای انجام گرفته در خصوص اعتبارات،آموزش و پرورش بتواند روند رو به جلو داشته باشد.

am02

وی تصریح کرد: وضعیت موجود رشد چند پله ای آموزش در شهرستان،خبر مسرت بخش برای دانش آموزان و والدین آنان می باشد.

پیگیری اعتبارات نوسازی،جابجایی کانکس،بررسی مواد قانونی شورای آموزش و پرورش،بررسی مشکلات پیاده رو روستای قلقله،نصب علائم راهنمایی و رانندگی در محل تردد دانش آموزان،کمک به دانش آموزان بی بضاعت و پژوهشرایی دانش آموزی از موضوعات مورد بحث در این جلسه بود.

am03

لازم به ذکر است در پایان جلسه بعد از بحث و تبادل نظر حاضرین جلسه در مورد مسائل مطرح شده ، مواردی به تصویب شورای آموزش و پرورش شهرستان رسید.

am04

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۸/۰۸ - ۱۵:۳۰

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب