آوای دشــت حُـــر : شهاب نادری منتخبِ دهمین دور انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه پاوه و اورامانات در جمع مردم شهرستان روانسر ضمن تقدیر از حضور حماسی و مردم اورامانات خصوصا حضور ۸۷ درصدی مردم روانسر در پای صندوق های رأی این حماسه را نشان از شور سیاسی مردم دانست.  به گزارش آوای دشـــت […]

photo_2016-03-05_23-36-30[1]

آوای دشــت حُـــر : شهاب نادری منتخبِ دهمین دور انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه پاوه و اورامانات در جمع مردم شهرستان روانسر ضمن تقدیر از حضور حماسی و مردم اورامانات خصوصا حضور ۸۷ درصدی مردم روانسر در پای صندوق های رأی این حماسه را نشان از شور سیاسی مردم دانست.

 به گزارش آوای دشـــت حُـــر ، نادری با بیان اینکه روانسر، اولین شهرستانی است که بعد از برگزیده شدن از سوی مردم بصورت رسمی در میان مردمانش حضور یافته است عنوان داشت: زبان از تشکر و تقدیر به دلیل حضور حداکثری این مردم فهیم در روز انتخابات قاصر است که با حضور ۸۷ درصدی خود در پای صندوق های رأی شور و شعور سیاسی خود را به اثبات رساندند.

 وی عنوان داشت: نگاه ما به منطقه اورامانات یک نگاه ملی است، و در این میان بحث شخص و شهر خاصی مطرح نیست،اینجا همه با هم و در کنار هم بایستی باشیم تا بتوانیم با پیروی از اصل تعامل جامعه ای آباد داشته باشیم و این امر مهم میسر نخواهد شد الا با تعامل مردم و وجدان کاری اینجانب در راه خدمت به مردم که افتخارم این است که فرزند اورامانانات و روستا زاده هستم.

 منتخبِ مردم پاوه و اورامانات در مجلس دهم عنوان داشت: به یاری خداوند قصد داریم در هر چهار شهرستانِ اورامانات یک شورای مشورتی تشکیل دهیم تا بتوانیم راحت تر با مردم تعامل داشته باشیم، و مشکلات شهرها از دید ما به دور نماند، تا بتوانیم در جهت عمران و آبادانی منطقه گام برداریم.

 نادری با بیان اینکه مسئولین بایستی بر اساس اصل تعامل حرکت کنند و هدفشان جز برای رضای خدا و خلق خدا نباشد، تصریح داشت: هدفِ ما تغییر و جا به جایی مسئولین نیست، و بسیار لازم و ضروری است که نگاه قومیت گرایی و عشیره بازی در میان این مردم از بین برود، و با تدبیر و تعقل به سوی آینده برویم تا بتوانیم موفق باشیم.

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۱

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب