به گزارش آوای دشـــت حُـــر ، با پایان رای گیری در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات، در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی آقای شهاب نادری با کسب بیشترین آراء به عنوان نماینده این حوزه انتخاب گردید. با شمارش ۲۳۷ صندوق اخذ رای در پاوه و اورامانات ، شهاب نادری بر اساس خبر موثق رسیده با کسب ۳۲۵۱۴ رای ، […]

SHah

به گزارش آوای دشـــت حُـــر ، با پایان رای گیری در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات، در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی آقای شهاب نادری با کسب بیشترین آراء به عنوان نماینده این حوزه انتخاب گردید.

با شمارش ۲۳۷ صندوق اخذ رای در پاوه و اورامانات ، شهاب نادری بر اساس خبر موثق رسیده با کسب ۳۲۵۱۴ رای ، به عنوان نماینده پاوه و اورامانات انتخاب شد.

 گفتنی است با اعلام رسمی فرمانداری پاوه تعداد شمارش آرای  دقیق دیگر کاندیداها نیز متعاقبا انتشار داده می شود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۲
نویسنده : خلیل بهرامی
تاریخ : 11 اسفند 1394
ساعت : 22:16:48

fرادر گرامی جناب آقای نادری
سلام علیکم
موفقیت جنابعالی بعنوان منتخب مردم شریف اورامانات در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی را تبریک گفته وبرایتان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت دارم.
بی تردید خدمتگزاری به مردم شهید پرور این منطقه که در روزهای اخیر شاهد اشکهایی از جنس قدرشناسی آنها نسبت به خادم خودشان بودیم، فرصت مغتنمی است که امیدوارم با نگاه مدبرانه، هم مشمول لطف حق تعالی قرار گیرید و هم اسباب رضایت خاطر آحاد مردم عزیزرا فراهم سازید که آنچه باعث سرافرازی و سربلندی است خرسند ی مخلوق و خشنودی خالق است. یاردبیرستانی من….پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب