آوای دشــت حُـــر : فرماندار ثلاث باباجانی گفت: تمام امکانات لازم برای استقبال از مهمانان نوروزی در این شهرستان فراهم شده است. به گزارش آوای دشــت حُـــر ، علی گروسی روز دوشنبه ۱۷ اسفند در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی افزود: چهار مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی در شهرستان ثلاث باباجانی مهیا شده است. وی اظهار […]

81994437-70576687[1]

آوای دشــت حُـــر : فرماندار ثلاث باباجانی گفت: تمام امکانات لازم برای استقبال از مهمانان نوروزی در این شهرستان فراهم شده است.

به گزارش آوای دشــت حُـــر ، علی گروسی روز دوشنبه ۱۷ اسفند در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی افزود: چهار مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی در شهرستان ثلاث باباجانی مهیا شده است.
وی اظهار داشت: برای راهنمایی مسافران در سال جدید طرح های ویژه ای از جمله نصب چادر از سوی هلال احمر در ورودی های شهر،چاپ و تهیه راهنما و دفترک، استقرار اکیپ های بهداشتی ویژه نوروز، نصب سیاه چادر برای ارائه غذاهای سنتی منطقه در نظر گرفته شده است.
گروسی تصریح کرد: سراب کانی صفر؛ سراب شیان میرآباد؛ باغ صید خان؛ آبشار شیخ صله؛ چشمه شفا بخش ریزه و مرقد شیخ رسول هاشمی خانه شوری از جمله آثار تاریخی؛مذهبی و گردشگری شهرستان ثلاث باباجانی است.
وی هچنین در این جلسه از عوامل برگزار کننده انتخابات مجلس و خبرگان رهبری تقدیر کرد.
گروسی گفت: هدف برگزارکنندگان انتخابات مشارکت حداکثری بود و مردم برای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و لبیک به دعوت مقام معظم رهبری در انتخابات حضور یافتند که این نشان از بلوغ سیاسی و فکری آنها است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۴/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۳


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب