به گفته مسئولان ؛

دشت حر : با پیگیری های مسئولان ، شهرک گاوداری در شهر تازه آباد ثلاث باباجانی از برزخ بلاتکلیفی در می آید.

به گزارش دشت حر ، شهرک گاوداری در شهر تازه آباد ثلاث باباجانی حدود ۹ سال می باشد که خارج از قوانین شهرداری توسط تعدادی از شهروندان بی بضاعت ساخته شده است.

به همین دلیل ادارات مربوطه،از ارائه هرگونه خدمات از قبیل انشعابات برق،گاز،آب و فاضلاب و .. .به مردم این شهرک خودداری می کردند و آن را خلاف قانون می دانستند.

اما ساکنین این شهرک می گویند: حدود ۵ سال پیش شهرداری تازه آباد (در زمان شهرداری مهرنژاد) از هر خانوار مبلغ ۵۰۰ هزار تومان بابت ساخت و ساز دریافت کرده است و شهرداری تازه آباد قول خدمات رسانی به این شهرک و صدور مجوز برای سایر دستگاه های خدمات رسان را داد اما تاکنون هیچ خدماتی از سوی شهرداری و هیچ نهاد دیگری برای این شهرک صورت نگرفته است.

g3

مردم این شهرک از خدمات شهر نشینی به کلی محروم هستند و در طول این ۹ سال کل خانوارهای ساکن در این شهرک تنها از یک ترانس برق استفاده می کنند.

حدود ۹ روز پیش تنها ترانس موجود در این شهرک به دلیل فشار بالای مصرف برق سوخت و مردم این شهرک در این هوای گرم ۹ روز بدون برق بودند.

t s

تا اینکه در این مدت با پیگیری های علی گروسی فرماندار شهرستان و مسئولان استانی،یک ترانس برق جدید و مجهزتر از قبلی برای مردم این شهرک تهیه و توسط پرسنل اداره برق ثلاث باباجانی و با حضور فرماندار شهرستان نصب گردید.

g4

گروسی فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی به خبرنگار دشت حر گفت: محله گاوداری حدود ۹سال است که متاسفانه بدلیل اینکه تغییر کاربری پیدا نکرده که طرح های زودبازده گاوداری بوده و از امکانات شهر محروم و به صورت مسکونی خانوارهایی که بی بضاعت بوده و توان مالی مناسبی نداشتند در آنجا سکونت نموده اند که خوشبختانه با پیگیری های استاندار و معاون عمرانی استاندار و سایر مسئولین تغییر کاربری این محله به ناحیه کارگاهی انجام شد.

g5

علی گروسی در ادامه افزود: مشکل برقی که اهالی داشتند در اولین اقدام ترانس مورد نیاز تهیه و توسط پرسنل اداره برق شهرستان نصب گردید و انشالله سایر ارگان ها از جمله آبفا و اداره گاز هم در سریع ترین زمان ممکن برای خدمات به مردم این شهرک تلاش نمایند.

لازم به ذکر می باشد  که حدود ۷۰ خانوار در این شهرک زندگی میکنند و این اقدام دولت و پیگیری های فرماندار شهرستان و مسئولان استانی هیچگاه از ذهن و یاد مردم این شهرک نمی رود و فراموش نخواهد شد.

g6

 

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۵/۰۷ - ۲۳:۵۶
نویسنده : ثلاثی
تاریخ : 09 مرداد 1395
ساعت : 10:23:49

با سلام خدمت مدیریت سایت بی حاشیه دشت حر .
امیدوارم که اخبار شما بدون اختلافات حزبی و سلیقه ای آنطور که تا اکنون ادامه داده اید عمل کنید . خدمات شما بسیار ارزنده و قابل ستایش است و بنده بدون هیچ تعریفی از وقتی که این سایت راه اندازی شده است سایر وبسایتهای این شهرستان را نگاه نکردم . به حق این شهرستان اینچنین سایت بی طرفی را لازم داشت تا مردم از بلاتکلیفی در آیند .

موفق و موید باشید .


کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب