امام جمعه پاوه:

دشت حر:امام جمعه پاوه با بیان اهمیت و جایگاه قضاوت گفت:مهمترین درخواست و توقع مردم از دستگاه قضایی ایجاد امنیت و اجرای عدالت است.

به گزارش دشت حر،ماموستا ملا قادر قادری در دیدار با رئیس و کارکنان دادگستری پاوه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و ۷۲تن از یاران انقلاب اسلامی افزود:تمامی پیامبران ضمن ابلاغ رسالت الهی قاضی بوده و برای حل اختلاف ها و دعاوی مردم قضاوت کرده اند.
وی کثرت قوانین در کشور را مورد اشاره قرار داد و گفت:این کثرت قوانین در صدور احکام قاضی می تواند تأثیرگذار باشد لذا نیاز به تجدید نظر و اصلاح است.
وی تمکین به قانون و اجرای آن را براساس عدالت موجب حل و رفع بسیاری از مشکلات و آسیب های جامعه دانست و گفت:انجام کارهای فرهنگی در دادگستری به منظور ارشاد و راهنمایی مراجعان و متهمان بسیار مهم و حایز اهمیت است.
امام جمعه پاوه افزود:قضات و کارکنان دادگستری می توانند با برخورد درست و همراه با احترام،مجرمان و متهمان را از کرده خویش پشیمان کنند که این حرکت خود از هر حکمی تأثیرگذارتر است.
رئیس دادگستری پاوه نیز راهروهای خلوت دادگستری این شهرستان را نشان دهنده نبود جرایم و یا حجم بسیار اندک آن دانست و گفت:این مهم ریشه در اعتقادهای دینی و مذهبی مردم و تلاش و فعالیت روحانیت و علمای این دیار دارد.
سپس حاضرین با حضور بر مزار شهیدان ۲۶ مرداد پاوه و قرائت فاتحه نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

منبع:IRNA

 

تاریخ انتشار مطلب:1395/04/03 - 0:39


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب