استاندار کرمانشاه:

دشت حر: استاندار کرمانشاه در جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله زده گفت: متاسفانه مدیران بانک ها درک نمی کنند که مردم زلزله زده هنوز در کانکس و زیر چادر هستند.

به گزارش دشت حر ، هوشنگ بازوند در ستاد بازسازی مناطق زلزله زده که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: عملکرد بانک ها در بحث پرداخت تسهیلات به زلزله زدگان اصلا مطلوب نیست و باید اصلاح شود.
بازوند افزود: مدیران عامل بانک ها از من خواستند که در سفر رییس جمهوری به کرمانشاه عملکرد بانک ها را تایید کنم اما با این وضعیتی که می بینم ما نمی توانیم از بانک ها حمایت کنیم.
وی عنوان کرد: متاسفانه مدیران بانک ها درک نمی کنند که مردم در کانکس و زیرچادر هستند و هرچه زودتر باید برای بازسازی مناطق زلزله زده تلاش کرد.
بازوند ادامه داد: ۲۱ هزار واحد برای پرداخت تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند که ۱۱ هزار واحد اخذ قرارداد کرده اند و تنها پنج هزار واحد تسهیلات دریافت کرده اند.
استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه مدیران کم کار در بازسازی مناطق زلزله زده به سرعت برکنار خواهند شد، اظهارداشت: مقام معظم رهبری بر سرعت عمل در بازسازی مناطق زلزله زده تاکید دارند و هیچ کس حق ندارد، سرعت بازسازی مناطق زده را کاهش دهد.
بازوند تاکید کرد: بانک ها موظف هستند تا روز شنبه گزارش خود را درباره علل کندی پرداخت تسهیلات بررسی کرده و به ما اعلام کنند.
استاندار کرمانشاه در پایان گفت: تفاهم‌ نامه ای بین بنیاد مسکن، فرماندار، معاون عمرانی و مدیر شعب بانک ها تنظیم می شود تا زمان اخذ قرارداد تا پرداخت تسهیلات مشخص شود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۸


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب