معاون امور اقتصادی استانداری کرمانشاه:

دشت حر: معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت: با کمک خیرین، عملیات احداث ۳۰۰ واحد اصطبل و محل نگهداری دام در روستاهای زلزله‌ زده شهرستان ثلاث باباجانی آغاز شده است.

به گزارش دشت حر ، معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه به همراه خیرین حوزه اقتصاد از روستاهای زلزله‌ زده شهرستان ثلاث باباجانی بازدید به عمل آورد.

رضا رحیمی در جریان این بازدید گفت: رایزنی هایی با یکی از خیّرین اهل تهران برای احداث اماکن بهداشتی دام در مناطق روستایی شهرستان ثلاث باباجانی انجام شده است.

رحیمی بیان کرد: در این راستا ساخت ۳۰۰ واحد اصطبل با مساحت ۳۵ تا ۵۰ متر مربعی در روستاهای «قوله رش»، «چمه لمه عثمان»، «ده عباس» و «قمان خدانظر» آغاز شده است.

وی افزود: از مجموع ۳۰۰ اصطبل در روستای «قوله رش»، ۹۳ واحد که ۶۴ واحد آن به بهره برداری رسیده و ساخت ۵۳ واحد در روستای «چمه لمه عثمان» آغاز شده و کار اجرایی از جمله خاکبرداری و فونداسیون ۱۸واحد روستای «ده عباس» شروع شده است.

رحیمی ادامه داد: کار ۱۸ واحد در روستای «قمان خدا نظر» در آینده ‌ای نزدیک آغاز می شود و مابقی نیز به احتمال زیاد با قولی که خیر محترم دادند در سایر روستاهای منطقه محروم «چم زرشک» اجرا خواهد شد.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه در پایان گفت: با بهره برداری از این واحدها  توسط خیّرین و سرمایه گذاران محترم و کمک ها و تسهیلات کم بهره‌ ی دولت، زمینه اشتغال پایدار در حوزه پرورش دام در این مناطق فراهم خواهد شد.

لازم به ذکر است که صادق خدادادی فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در این بازدید گزارشی از آخرین وضعیت بازسازی و نیز پرداخت خسارات از جمله دام را تشریح نمود.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۱۶:۳۱

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب