سخنگوی وزارت کشور:

دشت حر: سخنگوی وزارت کشور از دستور وزیر کشور به تمامی فرمانداران بر لزوم سکونت در محل خدمت خود پیرو تأکید رئیس‌ جمهوری خبر داد و گفت: فرماندارانی که در محل خدمت خود سکونت نداشته باشند، برکنار می‌شوند.

به گزارش دشت حر ، سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور از برگزاری نخستین همایش فرمانداران دولت دوازدهم در اسفندماه خبر داد و بیان کرد: این همایش به‌ منظور تشریح برنامه‌ ها، سیاست‌ها و اولویت‌های دولت در سال ۹۷ در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادى، امنیتى و عمرانى در محل وزارت کشور برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود: تحقق سیاستهاى اقتصاد مقاومتى، منشور حقوق شهروندى و تکریم ارباب رجوع، ارتقاء نشاط سیاسى، تکمیل پروژه‌ های نیمه‌ تمام، جذب سرمایه و ایجاد اشتغال از مهمترین برنامه‌ هایی است که باید فرمانداران پیگیری و دنبال کنند.

سخنگوی وزارت کشور از دستور رحمانی فضلی وزیر کشور به تمامی فرمانداران بر لزوم سکونت در محل خدمت خود پیرو تأکید رئیس جمهوری خبر داد و تصریح کرد: فرماندارانی که در محل خدمت خود سکونت نداشته باشند برکنار می‌شوند.

سامانی ادامه داد: در این خصوص به نهادهای نظارتی وزارت کشور مأموریت داده شد که بر تحقق این امر نظارت داشته باشند.

وی بر حمایت وزارت کشور از برگزاری نمایشگاه‌ های بهاره با توجه به نزدیکی به ایام نوروز تأکید کرد و افزود: بر اساس تأکید وزیر کشور بر تسهیل روند خرید مردم در ایام نوروز قرار شد نمایشگاه‌ های بهاره در سراسر کشور دایر شود.

سخنگوی وزارت کشور در پایان گفت: پیرو دستور وزیر کشور به سازمان امور اجتماعی کشور مقرر شد برنامه‌ ریزی‌های لازم به‌منظور برگزاری نخستین همایش دستاوردهای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در سال ۹۷ انجام شود تا دستگاه‌ های مرتبط دستاوردها و عملکرد خود را ارائه کنند و از سازمان‌های مردم‌ نهاد فعال و برتر در این حوزه تقدیر به‌ عمل آید.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۹


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب