امام جمعه ثلاث باباجانی :

دشت حر : ماموستا ملا احمد شیخی امام جمعه ثلاث باباجانی: فرهنگ‌ سازی صحیح در بین اقشار مختلف جامعه،مهم‌ترین رسالت دانشجو در دوران جنگ نرم است.

ماموستا ملا احمد شیخی در گفت‌و‌گو با خبرنگار دشت حر با گرامیداشت روز دانشجو ، اظهار داشت: دانشجویان همواره در راهپیمایی های اوایل انقلاب،در تمام صحنه‌های سیاسی انقلاب،مبارزه با استکبار جهانی و ‌تسخیر لانه جاسوسی در خط مقدم و برای دفاع از انقلاب اسلامی حضور داشته‌ اند.

امام جمعه ثلاث باباجانی نقش مدیریتی دانشجویان را برای آینده انقلاب اسلامی بسیار ضروری و اساسی دانست و افزود: به طور قطع دانشجویان انقلابی از ابتدای انقلاب تاکنون نقش های مدیریتی پر رنگی را ایفا کردند.

وی تصریح کرد: دانشجویان انقلابی در طول تاریخ همواره حضور مؤثر و برجسته‌ای داشته اند.

ماموستا شیخی با اشاره به خستگی‌ناپذیری دانشجویان برای فعالیت در عرصه‌های مختلف جنگ نرم،خاطرنشان کرد: دانشجویان انقلابی در خط مقدم جبهه،برای مبارزه با استکبار جهانی قرار گرفته‌اند.

امام جمعه ثلاث باباجانی در پایان با بیان اینکه دانشجویان با روحیه انقلابی‌گری و استکبارستیزی در تمام عرصه‌های مختلف اجتماعی حضور داشته اند، گفت: دانشجویان باید راه‌های تقویت دشمن شناسی و ارتقای بصیرت‌ افزایی را در بین اقشار مختلف جامعه به گونه‌های مختلف شناسایی و برآورده کنند.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۶:۱۸


پربيننده ترين ها

کانال تلگرام دشت حر کمک به کودکان سرطانی تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب